Kulüp: Strategyturk Masa Oyunları Kulübü
Geliyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Oda kuruldu.

Oda adı: Strategyturk Masa Oyunları
Şifre: st
Ara
Geliyorum
Ara
Güzel bir akşamdı. İlk önce bir saat kadar uno oynadık. Değişik Uno mezhepleri nedeniyle bir süre kural kaosu yaşasak da oyun rayına oturdu. Uno'dan sonra Monopoly oynamaya çalıştık çeşitli versiyonları deneyerek. Kiminin oteli yüklenmedi kiminin tahtası bile önümüze gelmedi. Ondan sonra Kod oynadık ve satranç ile de geceyi bitirdik. 

20210211223243_1.jpg
20210212001132_1.jpg
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün de Masa Oyunları etkinliğimiz var. Pummel yapabiliriz veya 21.00'da toplananlarla konuşup bir oyun belirleyebiliriz.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pummel olabilir. Bir hafta farklı şeyler, bir hafta pummel oynasak eğlenceli olabilir gibi. Pummel olmayan gün birden fazla oyun oynadığımız için bir süre sonra onlar da tekrara düşebilir. Pummelin kendisi zaten uzun sürüyor, günü dolduruyor.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Pummel olursa gelebilirim
€20
Ara
Ben de gelebilirim.
Ara
@Aiakos @Selene @PCOyun @Aeschyli @Yasin Ahmet @Ayro @Onur34 @Ferreke @Aytaç @Littleİskender @Duman @Craetus @reddga @Justicar

Tamam 40 dakika sonra Pummel o zaman.
Ara
@Ragnvaldr'ı oyunculara ona kazandırmaları için para verdiğinden kınıyorum. Bir de oyun sonu kupaları hepsi kendine gelsin diye ayarlamış.
WhaW8Am.gif
Ara
@PCOyun @Selene @Aytaç @Aiakos @Ferreke @Justicar ve @Yukare'ye geldikleri için teşekkür ediyorum. Her zamanki gibi zevkliydi.

Bileğimin hakkıyla ve Aiakos sayesinde kazandım. Yalan haberlere itibar etmeyiniz.

PummelParty_38f6zRR9g8.jpg
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunu bilmeden girmemin etkisi ile ilk 10tur filan neyin ne olduğunu anlamaya çalışmakla geçti. Sonraki oyunlarda daha iyi olurum herhâlde diye ümit ediyorum.
[+] 2 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün saat 21.00'da Tabletop Simulator etkinliğimiz olacak.

Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Oda kuruldu.

Strategyturk Masa Oyunlari
şifre: st

Ara
Bugün Monopoly oynadık. Gelen @Aytaç @Duman @PCOyun ve @Yukare'ye teşekkür ediyorum. Aytaç arkadaşımız önde götürdüğü oyunu 1. olarak bitirdi. Son dakikalarda gösterdiği zorlu mücadelesi için tebrikler.

[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Birden fazla kulübe katılabiliyor muyuz?
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
[+] 1 üye korkusalan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün 21.00'da Pummel Party oynayacağız.

Normalde bir hafta Tabletop bir hafta Pummel yapıyoruz ama fazla Pummel oynuyoruz diyorsanız 3 veya 4 haftada bir de yapabiliriz.

Ara
Daha önceden duyuru yapılmadı ama yeteri kadar kişi buradaysa etkinlik yapabiliriz şimdi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.