Kulüp: Strategyturk Retro Kulübü
Kulübe hoş geldin. @Yasin_Ahmet
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@napolyon94 Konulara bakıyorum da sadece siz Roket vesaire açmışsınız. Sizden başka açan yok mu? Ayrıca 2019 dan sonra bir konu göremiyorum. Biz de açabilir miyiz retro oyunlar hakkında?

Ayrıca boşluğu olan bir ismi taglamak için '@"isim" ' yapabilirsiniz.
Ara
Sahne senindir Yasin Ahmet, ne yapmamızı önerirsin? Roket konuları pek sevilmemişti vaktiyle, yapması da yorucuydu. :)
Ara
Beşinci ROKET konumuz Sonic the Hedgehog hakkında. Sohbete katılım sağlayabilirsiniz.

ROKET #5 Sonic the Hedgehog
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sıradaki ROKET konumuzda hangi oyunu ele almayı önerirsiniz?
IbnE9P2.gif
Ara
The Elder Scrolls 4
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
(24-06-2020, 14:51)Defterdar : The Elder Scrolls 4

2006 model bir oyun retro sayılmaz pek.
[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben daha önceden 2000 yılı öncesinde çıkan oyunları kulübün kapsamına almayı önermiştim. Aslında bu sınırı 2005'e çekerek altıncı nesil konsolları ve Game Boy Advance'i de dahil edebiliriz.

Oblivion yerine The Elder Scrolls: Arena veya Daggerfall hakkında bir ROKET açarsak daha isabetli olur diye düşünüyorum.
IbnE9P2.gif
Ara
Arena’nın bir numarası yok, Daggerfal olabilir. İngiltere kadar büyük Haritası var :D
Ara
katılmak istiyorum xd
[+] 1 üye eNvy nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@mishkin hoşgeldin kulübe

@AttiletheHun son açtığın konular için ellerine sağlık, bence gel kulübün başına sen geç  :smile:
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hoşbulduk xd
Ara
En son açılan ROKET konusuna yorumlarınızı bekliyoruz. Oyunu oynamadıysanız, konuda verilen linkten deneyebilirsiniz.

ROKET #6: The Elder Scrolls II: Daggerfall
IbnE9P2.gif
Ara
Doom I ve Doom II'ye 25-30 sene sonra "geniş ekran" desteği gelmiş :)

nswitch_gamewatch_legendary_hardware.png
Nintendo Mario Bros 35. yıl şerefine eski usul bir Game&Watch çıkartıyor. Super Mario Bros ve Super Mario Lost Level bu konsol da oynabiliyor. Ayrıca çeşitli mario animasyonlarına sahip saat uygulamasına sahip. Biri hediye etse bayağı mutlu ederdi.  :heart:
[+] 2 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.