Launcher hatası
Modlu bir şekilde oynamaya kalktığımda ve launcheri açtığımda Yüklü modlar tekrar yükleniyor hatası alıyorum
Ara
Hoi4'ü bilgisayarın her köşesinden silip tekrar yükleyene kadar launcher problemlerim bitmiyordu şahsen
Ara
(10-10-2021, 12:10)pistoltr : Hoi4'ü bilgisayarın her köşesinden silip tekrar yükleyene kadar launcher problemlerim bitmiyordu şahsen

Denedim olmadı bütün modları sildim yeniden indirdim olmadı
Ara
(14-10-2021, 17:06)tusu111 :
(10-10-2021, 12:10)pistoltr : Hoi4'ü bilgisayarın her köşesinden silip tekrar yükleyene kadar launcher problemlerim bitmiyordu şahsen

Denedim olmadı bütün modları sildim yeniden indirdim olmadı
Valla steam'i silmeye hatta formata kadar gidebilir çözüm yolu. Paradox launcher sıkıntılı. Ancak bir kez çözüyorsun, sonraki updatelerine kadar kesinlikle sorunsuz çalışıyor.
Ara
Launcheri ne zaman silip kurdunuz? Paradox bu sorun için Salı günü launcher update yayınlamıştı.
Ara
(14-10-2021, 17:36)Athule : Launcheri ne zaman silip kurdunuz? Paradox bu sorun için Salı günü launcher update yayınlamıştı.
En son 1 hafta önce
Ara
Launcheri aşağıdaki adımları izleyerek sıfırladığınızda aynı sorunla tekrar karşılaşmazsınız.

- Hem Steam Atölyesi hem de Paradox mod sitesi mods.paradoxplaza.com'daki tüm modların aboneliğini iptal edin.
- Documents/Paradox Interactive/HOI4/mod/ klasörünü silin
- Documents/Paradox Interactive/HOI4/mods_registry.json dosyasını silin (eğer varsa)
- Documents/Paradox Interactive/HOI4/launcher-v2.sqlite dosyasını silin (eğer varsa)
- Oyunu çalıştırın ve başlatıcının herhangi bir mod kurmadan doğru çalıştığından ve güncel olduğundan (yüklenmemiş güncelleme varsa sol üstte güncelleme var işareti çıkıyor) emin olun
- Ardından istediğiniz modlara abone olabilirsiniz
Ara
Paradox oyunları hiçbir sebebe gerek kalmaksızın arada bir açılmamazlık edebiliyor. Crusader Kings II ile bir türlü aşamadığım bir problem yaşamıştım. Windows 7 Service Pack yükleyince düzelmişti
Ara
(15-10-2021, 17:49)Athule : Launcheri aşağıdaki adımları izleyerek sıfırladığınızda aynı sorunla tekrar karşılaşmazsınız.

- Hem Steam Atölyesi hem de Paradox mod sitesi mods.paradoxplaza.com'daki tüm modların aboneliğini iptal edin.
- Documents/Paradox Interactive/HOI4/mod/ klasörünü silin
- Documents/Paradox Interactive/HOI4/mods_registry.json dosyasını silin (eğer varsa)
- Documents/Paradox Interactive/HOI4/launcher-v2.sqlite dosyasını silin (eğer varsa)
- Oyunu çalıştırın ve başlatıcının herhangi bir mod kurmadan doğru çalıştığından ve güncel olduğundan (yüklenmemiş güncelleme varsa sol üstte güncelleme var işareti çıkıyor) emin olun
- Ardından istediğiniz modlara abone olabilirsiniz
Olmadı
Ara
Acaba kullandığınız modlar güncel olmayabilir mi? Bu sorunu yaşayan bir çok kişi son güncellemeyle sorunun fixlendiğini doğruladı. Belki Paradoxplaza'da konu açarsanız direkt Paradox yetkililerinden yardım alabilirsiniz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.