Launcher siyah ekran problemi! (ÇÖZÜLDÜ)
#1
NvbKvZ.png

Merhabalar.2 gündür hoi4'e girerken, launcher'da bu şekilde bir problemle karşılaşıyorum.Appdata'dan ve denetim masasından launcherı silip tekrar yüklemeyi defalarca denedim.Eu4'ü açarken bir sıkıntıyla karşılaşmıyorum.Sadece hoi4'te yapıyor.Yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkürler.
Ara
Cevapla
#2
Son zamanlarda sürekli launchur hataları oluyor garip bir sekilde, Bu arada önerim anti virüş progmına da bir bak belki virüş olarak algılamıştır
Ara
Cevapla
#3
Manuel bir paradox launcher kurulumu deneyebilirsiniz.
" Hemen herkes tartışabilir, fakat güzel konuşabilmek herkesin yapabileceği bir iş değildir. "
[+] 1 üye Dothor_ nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#4
(13-01-2021, 15:01)ErenRada : Son zamanlarda sürekli launchur hataları oluyor garip bir sekilde, Bu arada önerim anti virüş progmına da bir bak belki virüş olarak algılamıştır
 Baktım da orada bir sıkıntı gözükmüyor.Hatta fidye yazılım kalkanı zımbırtısı falanda var oraya da baktım.Paradox launcher izinli programlar arasında gözüküyor.Sıkıntım hala devam ediyor ve çözebilmiş değilim.
Ara
Cevapla
#5
Sorunu çözmüş bulunmaktayım.Benzer sıkıntı yaşayan arkadaşlar için;
Program ekle kaldır'dan "Paradox Launcher V2" programını kaldırarak işlemlere başlayın.
Appdata/Local ve Appdata/Roaming içindeki "Paradox Launcher" ve "Paradox Interactive" klasörlerinde ki her şeyi silin. (Gizli dosyalar dahil)
Daha sonra " Belgelerim/Paradox Interactive/HOi4 (Hangi Paradox oyununda sıkıntı yaşıyorsanız)" klasörünü içindeki her şeyle birlikte silin.
Daha sonra Oyunun kurulu olduğu dizine gidip "launcher-installer-windows.msi" adlı uygulamayı çalıştırıp, temiz bir launcher kurulumu gerçekleştirin.

Sorunu ben bu şekilde çözdüm arkadaşlar.Umarım benzer sorun yaşayanlara yardımcı olur.İyi oyunlar.
[+] 1 üye Cooper nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.