Launcherda Mod Kısmı Yok
#1
Arkadaşlar belgelerimden mod klasörüne mod ekliyorum. Fakat Launchera girdiğimde mod kısmı yok. Mod ekle tuşu da yok. Hiçbir şekilde modu aktif edemiyorum. Yardım eder misiniz?
Ara
Cevapla
#2
Launcherı baştan kur.
Cevapla
#3
(12-09-2020, 13:40)Duman : Launcherı baştan kur.

Denedim hala aynı. Oyunu da silip yeniden yükledim. Hiçbir şekilde mod ekleyemiyorum. Mod kısmı var ancak mod ekle tuşu yok. Modu aktif edemiyorum. Sanki mod klasörü hiç yokmuş gibi.
Ara
Cevapla
#4
Resim atabilir misin launcherdan?
Cevapla
#5
(12-09-2020, 16:42)Duman : Resim atabilir misin launcherdan?
unknown.png
Ara
Cevapla
#6
Belgelerimdeki Paradox Interactive klasörünü sil oyunu tekrar başlat ardından steamdan herhangi bir mod yükle, ardından oluşan mod klasörüne manuel kurulum yaptığın modları yükleyebilirsin, anladığım kadarı ile mod klasörünü elle oluştururken bir hata yapıyorsun.
Ara
Cevapla
#7
(17-09-2020, 15:07)1Manascı : Belgelerimdeki Paradox Interactive klasörünü sil oyunu tekrar başlat ardından steamdan herhangi bir mod yükle, ardından oluşan mod klasörüne manuel kurulum yaptığın modları yükleyebilirsin, anladığım kadarı ile mod klasörünü elle oluştururken bir hata yapıyorsun.
Deneyeceğim.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.