League of Legends - Ekran Görüntüleriniz
lol.png
League of Legends'ten ekran görüntülerinizi bu konu altında paylaşabilirsiniz.
BAaz1p.png
Öff ne oynamışım beğ.
[+] 1 üye İlber Ortaylı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dislike'nı verdim geç.
Sic Parvis Magna
Ara
Bu konuyu görmemiştim

Eğer Tr Server'ında oynuyor iseniz buraya küfür yazılarının resimlerini atabilirsiniz. Lakin, bu serverda küfürden başka bir şey yok ne yazık ki.

Edit1: Asıl üzücü olan ise Türkiye'den çoluk çocukların bu oyunu çok fazla oynaması, bu sayede küfür öğrenip durduk yerde küfür edebiliyorlar okullarda hiç bir sebep yok çocuk birden arkadaşına ****** bunu diyebiliyor. Okullarda artık küfür etmek mağrifet oldu küfür etmeyene de " ya **** çocuk sen neden küfür etmiyorsun" der hale gelindi. İnternet kafelerde çocuklar sabah akşam bu oyunu oynuyor.

Hee bazıları da diyebilir. Ya çocuklar sadece küfür öğreniyorlar ne olacak ki bundan. ??? :thinking:

Günümüzde bazı kavgaların başlama nedeni birbirlerine hakaret etmelerinden dolayı oluşan kavgalardır. Sen bana bunu mu dedin pat kavga başlar hatta bazılarında ölüme kadar gider. Şimdi de diyebilirsiniz ya altı üstü bir insan ölüyor ne olacak ki Dünya'da ne değişebilir. Zaten eğer bunu düşünüyor ve dile getiriyor iseniz. Söylenecek başka söz olduğunu sanmıyorum.

Son olarakta şunu demek istiyorum tamam oynayın bu oyunu ama .... Mid oynuyor iseniz hani olur ya support gelir yanlışlıkla kili alır üstünde kalır. KÜFÜR ETMEYİN bırakın o alsın kili gitsin demir solari alsın sizi savaşta korusun gitsin keşiftaşı alsın haritada vizyonunuz olsun. İnsanlık halidir adam bugün kötü oynuyodur canı sıkkındır tabiri caizse feedliyordur. KÜFÜR ETMEYİN . Küfür etmenizle adam artık daha iyi oynamış olmaycak ya da ölme sayıları geri gelmeyecek.
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-07-2017, 18:48)Cpt.MacMillan : Bu konuyu görmemiştim

Eğer Tr Server'ında oynuyor iseniz  buraya küfür yazılarının resimlerini atabilirsiniz. Lakin, bu serverda küfürden başka bir şey yok ne yazık ki.

Ahahaha hiç güleceğim yoktu. Ama şimdi şu üstte ki oyunculukta 0 küfür var o içerikten sayılmaz mı ?
Ara
Oyun içi pentaları görsek buralarda keşke.
Sessiz bir yolcu...
Ara
2. sınıfa geçen kardeşim L yazan oyunu oynamak istediğini söyleyip duruyor. West'e salasım var. Taktik?
Sic Parvis Magna
Ara
Daha iyi olur ama bence hiç başlamasın
[+] 1 üye Kher nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 3 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Gurt Hayırlı olsun :)
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LbZM3Z.png

A1nV3B.png
Oyunun adalet anlayışı bu(bu oyunu yendik garip bir şekilde)

Rn1A0Y.jpg
Penta resimlerim nerede bilmiyorum ama 1 tane quadra resmim vardı onu atıyım dedim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 2 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Benim lig gümüş main da sup quadra felan zor oluyo.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
kO95yy.jpg
Burada benden iyi Nami oynayan yoktur. %73 Kill participation 20k damage vurmuşum. Karşı Draven 22k.
76561198072997558.png
[+] 2 üye ErkutErdem nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
76561198072997558.png
Ara
Spoiler açılmıyor sanırım
Ara
Öyleymiş düzelttim.
Usta işi kasadan çıktı ve tamamen ücretsiz. 
Flex ranked attım 8 win 2 lose plat 4 başlattı. Flex niye daha kolay?
Garip bir support anlayışım var. Karşı takımı öldürerek oyunu kazandırıyorum. Öyle bir destekleme işte.
76561198072997558.png
Ara
seri.png

Ezreal'a dandik diyordum lakin hero'yu oynadıkça kendisinin esasında ne kadar iyi olduğunu anlıyorsun. Kırılgan olan ve mobil olmayan heroları anında öldürmek için birebir. Tek sıkıntısı tankları geçmekte zorlanıyor oluşu. Minyon akını gelirken çıkan bir takım savaşında hasarı büyük oranda azalıyor o da başka bir sıkıntı. Bu 3 maçtan sonra Gold 4'den Gold 3'e çıktım.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4vs5.png
4vs5 10 üzerinden 10
Ara
plat_4.png

Sonunda plat olabildim. Keşke sezon sonu yerine ortalarına oyuna geri dönseymişim öldülleri plat olarak alabilirdim.

@Aeschyli de çok yardımcı oldu sağolsun.
Ara
da.png

@SatanistKesenKedi ile beraber iyi bir seri yakaladık.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.