LoR - Ekran Görüntüleriniz
Görsel

4 mana nexusa 16 hasar vurmaya 3,5 yıldızlı Galio bile dayanamadı.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Karma'ya karşı ilk turdan Warmother's Call açılışı.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

2 yıldız Garenle Udyr çok iyi gidiyor. Üstüne oluşturulan kartlar -2 mana olunca 0 mana Single Combat ve 1 mana Stance Swap. Share the Bounty de bonus, sağlam bir oyundu.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

İkisi gitti kaldı biri. Buradaki asıl final boss Kai'Sa değil Irelia. Ona karşı çok iyi removal gerekiyor yoksa tek turda 2-3 kere Blade Dance ile saldırdığından dayanmak mümkün değil.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Son seviyeye geldiğim ilk bölge P&Z oldu.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şampiyon kartları ve kapsüllerinin dağılımı nedeniyle düzenli olarak bölge değiştirmek çok daha verimli oluyor. Bir bölgede büyük bir ödüle ulaşınca diğer bölgeye geçip oradaki aynı ödülü açıp bunu tüm bölgelerde sırasıyla yaparsan daha değerli ödüllere daha çabuk ulaşabilirsin. Günün sonunda kişisel tercihe kalıyor tabi.
Ara
Görsel

PoC modu Shadow Totem'de (Summon ile Ethereal kopya çıkarma) bir bug var. Oynandığı gibi seviye atlayan şampiyonlarda kopyayı çıkarmıyor. Yukarıda Kai'Sa ile başıma geldi.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Sağlam güç kombosu.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Yeni haftalık maceralar acaba zorlar mı dedim ama Jinx ile yapması zor bir macera yok herhalde.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Uzun zamandır poro gaming yapmamıştım.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

0/0
tTRiYax.png
Ara
Görsel

4. tur kazanma garantili Jinx relic build.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Aphelios ile oynamayı öğrendikçe daha çok sevmeye başladım. Onunla ilişkili bir sürü ay silahı başta göz korkutuyor ama alışınca çok zevkli.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Görsel
tTRiYax.png
Ara
Görsel

YZ benden önce lethal'ı buldu.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

1. tur 72/72.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Riptide Battery tam Jhin için yapılmış. Bir sonraki relic slotunu açıp Overwhelm verince 10 numara olacak.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

0 manalık kartı oynayamamak, tuhaf bir bug.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Katarina ile bu komboyu hep başkalarında görüyordum ama bana hiç denk gelmiyordu. Sonunda ben de yapabildim.
tTRiYax.png
Ara
Görsel

Çok zorladı. Aurelion Sol'u ilk deneyişimde öldüm. Canlanıp tekrar denediğimde ucu ucuna kazandım.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.