Lore hakkında
#1
Arkadaşlar herkeze merhabalar.Açılmış bi konu varmıydı bilmiyorum ama sorum şu olacaktı.Warhammer evreni ile ilgili tam kapsamlı türkçe bi lore , hikaye anlatımı var mıdır. A dan Z ye herşeyi açıp okuyabileceğimiz bi yazı veya kitap var mıdır. ırklar olsun , warhammer evreni olsun herşeyi anlatan bi türkçe kaynak var mıdır.Varsa böyle bişey paylaşırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler. :smiling:
[+] 1 üye mesut456 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Benim gördüğüm kadarıyla internetteki Türkçe Warhammer lore içerikleri aşırı yüzeysel, kitapları ise yine bildiğim kadarıyla maalesef Türkçe'ye çevrilmedi. Chrome'a entegre olan translate'in wiki sayfalarındaki İngilizce -> Türkçe performansı ne durumdadır diye birkaç sayfada denedim fakat oluşan tablo pek hoş değildi. Bana mecburen İngilizce olarak tüketmek lazım gibi gözüktü.
Ara
Cevapla
#3
Türkçe kaynak bulmak neredeyse imkansız.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
Ara
Cevapla
#4
teşekkürler ilginize
Ara
Cevapla
#5
Türkçe kaynak yok ama kopyalayıp üniversitelere ait çevirilere yapıştırırsak en azından düzgün bir çeviri olur
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.