lütfen yardım edin
arkadaşlar vassal bir devlet olan naples ile oynuyorum ama diğer devletlerden özgürlüğüm için yardım isteyemiyorum.videolar izledim bu konu hakkında onlarda ask for indepence seçeneği var ama bende orijinal olmasına rağmen yok böyle bir seçenek. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin
Ara
(23-08-2019, 20:46)johnsek : arkadaşlar vassal bir devlet olan naples ile oynuyorum ama diğer devletlerden özgürlüğüm için yardım isteyemiyorum.videolar izledim bu konu hakkında onlarda ask for indepence seçeneği var ama bende orijinal olmasına rağmen yok böyle bir seçenek. Ne yapmam gerekiyor lütfen yardım edin
Gerekli eklenti sizde olmayabilir. Hangi eklentilere "Dlc" sahipsiniz?
Ara
Conquest of Paradise ve El Dorado DLCsi istiyor.Aragon'un güç kayıp etmesini bekle ondan sonra kolay bir şekilde özgür ol.
Ara
onquest of Paradise ya da El Dorado dlclerinden birine sahip olman gerekiyor o özellik için
Ara
test 6 ve women in history var .Ayrıca gemilere görev vermede sadece protect trade var başka bi görev de veremiyorum
Ara
Gemilere görev vermek için de dlc gerekiyor olabilir.
Sic Parvis Magna
Ara
Eu4 ve diğer paradoks oyunları = DLC

Orjinal köşede kalsın mp için oynarsın sen öbür türlü hallediver işini öğrenci falansan.
Ara
peki o zaman öyle yapayım. Hızlı cevaplarınız için çok teşekkürler
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.