Manga: BLAME! (1998)
blame_manga-1200x675.png

Tsutomu Nihei'nin ölümsüz eseri BLAME!, 1998 - 2003 yılları arasında yayınlanan, 10 ciltlik bir Cyberpunk/Kıyamet Sonrası aksiyon mangasıdır. Tsutomu Bey'in aslen mimar olmasına bağlayabileceğimiz etkileyici ve devasa yapı ile mekanların yanında, karakter çizimleri, dünyası ve okuyucunun zaman algısı ile oynaması ile Japon Cyberpunk Dünyası'nın en önemli eserlerinden birisidir. 

Bunun yanında serinin 2017 yapımı bir Netflix animesi vardır. 

Ara
Bugün bitirdim. Mangalarda aksiyon sekanslarını cidden çok sevmiyorum. Karakter detayları ve mekan daha önemli benim için. Blame'de her ne kadar çok fazla aksiyon sahnesi olsa da karakter ve mekanı da bol bol verdi bana. Hikayesini anlatmıyorum zaten. Noise ve Biomega diye iki tane manga daha varmış Blame'in öncesini anlatan. Onlara da bakabilirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.