Manga: Citrus (2012)
Görsel

MyAnimeList
Çıkış Tarihi: 17 Kasım 2012

Yuzu Aihara moda ile ilgilenen ve her zaman dış görünüşü hakkında çekinceleri olan bir kızdır. Sürekli arkadaşlarıyla gezmeyi sever fakat daha önce hiç öpüşmemiş ya da biriyle çıkmamıştır. Annesi tekrar evlendiğinde ve Yuzu disiplinli bir sadece kız okuluna gitmeye başladığında altüst olur. Üstüne üstlük okulun öğrenci başkanı Mei Aihara ile artık kardeştir.
WhaW8Am.gif
Ara
(18-03-2021, 01:28)PCOyun :

Yukarıda animeyi övdüğüm, hatta 10 üzerinden 9,5 ile 10 verdiğim ileti bulunuyor. Bu iyiydi ya mangasını okuyayım, devamı da gelmez muhtemelen dedim de. Ben ne izlemişim acaba, yanlış mı hatırladığım bir şeyler var diye düşündüm. Hayır, bayağı bildiğin salak saçma bir şeymiş anime de. Ne kafayla böyle bir yorumda bulunmuşum, ne yaşıyormuşum fikrim yok fakat anime manga'nın sadece ilk 4 bölümünü içeriyor ve manga toplamda 10 bölümden oluşuyor. Tahmin edilebileceği üzere konular ve yazarlık ilerledikçe de kötüleşiyor. Eşcinsel ilişki, ne koysan satar kafası bir şeye dönmüş bir yerden sonra. Animenin ve manganın 1. bölümünü izleyip/okumanız yeterli çünkü geri kalanı boş beleş bir şey. Sadece ilk bölümlerinden yargılarsanız harbiden 9.5'tan 10 olabilir fakat ilerledikçe hiçbir şey katmamanın yanı sıra daha da kötüleşiyor. En azından mangayı okumak animeyi izlemek kadar uzun sürmedi.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.