Medieval 2 - Kervansaray - Bir Orta Çağ Savaşçısının Uğrak Mekanı
Turlarım biraz gecikeck kusura bakmayın.
Ara
Bilgisayarımda yaşadığım problem nedeniyle turları mı oynayamıyorum. Admin tarafından oynanabilir ve ya geçilebilir
Ara
@ZenderX fwh yi sana havale ediyoruz o zaman. Diğerleriyle ilgileniyorum.
Ara
Şu anda internetim olmadığından dolayı turlarım biraz gecikecek. En kısa sürede halletmeye çalışacağım.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2-9 Ekim arası şehir dışında olacağım. Eğer sıra bana gelirse beklenebilecek gibiyse bekleyebilirsiniz, yok daha zaman varsa gereğini yapabilirsiniz.
[+] 1 üye Revolver nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hotseatler ile ilgili yakında bir kaç düzenleme yapacağız.

Devam etmesi mümkün olmayan bazı hotseatlerimiz var. Onları sonlandıracağız. Bitmek üzere olan yine bir kaç hotseat var onlar bitene kadar devam edecekler.

Hotseatlerin sürekliliğini sağlamak ve heyecanı yeniden ateşlemek için birkaç hotseat açacağız. Bunlar daimi devam edecek olan oyunculardan oluşacak.

Okul dönemi olduğu için her zaman fırsat bulamayan arkadaşlarımız için Haftasonu Hotseat'i gibi bir uygulama getirebiliriz. Sadece haftasonu turların oynandığı bir hotseat yani. Hafta içi de diplomasiyi aktif tutarak hotseati unutturmamış oluruz.

Roleplay kısımlarına verilen önemi artıracağız. Oyuncular oyunda yaptıkları anlaşmaları, açtıkları savaşları, AI ile olsa dahi bilgilendirmek zorunda olacak yeni hotseatlerde.

Son olarak yeni bir hotseat çeşidi olarak Hızlı Hotseat düşüncemi anlatmak istiyorum.

4-5 oyuncu ile oynaması zevkli olacak bir hotseat olacak. Her oyuncunun tur süresi ilk 10 tur 5 dakika olacak. Sonrasında 7.5 veya 10dk olabilir. Oyuncular arasında bunun kararını verebilirler. Oyun için katılacak arkadaşlar belli bir gün ve bir saat belirlerler.

4 kişi olsa 5 dakikadan 20 dk'da yeni tur gelir. Saatte herkes 3 tur oynar. 3 saatte 9-10 tur oynanmış olur. Çok da sıkılınmaz yani. Save dosyaları discord üzerinden herkesin bulunduğu bir grupta paylaşılacak. 1 kişi turu oynarken diğerleri aralarında muhabbet edebilir, diplomasi yapabilir.

Oyun çok ilerlerse oyuncular bu hotseati normal hotseate çevirebilir. Tur süresini 1 gün yapabilirler.

Yeni düşünce ve önerileriniz de varsa bekliyoruz.
[+] 4 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hotseat de aramızda yaptığımız gizli anlaşmaları da söylemek zorunda mıyız?
giphy.gif
Ara
Hayır.
G0kMNN.png
Ara
Bide şu hızlı hotseat oyununu tam anlamadım
giphy.gif
Ara
Kimsenin sıkılmaması için tur başı 5 dk. Discord dan save dosyalarını atacaz. Herkes 3 saat boyunca online kalmalı.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Merco abiciğim yeni hotseat açıldığında daimi oyuncuları etiketler misiniz?
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etiketleriz
Ara
@GaulTurk Kingdoms ek paketlerinin birinde hotseat açılır mı yakın zamanda çünkü ancak onlara katılabiliyorum.
giphy.gif
Ara
Teuton ya da Americas açabiliriz.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
rüyamda bu gün bir hotseat başlıyordu ve tam almak istediğim ülkeyi @Aytaç kapıyordu :)
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her zaman bir adım öndeyim Lokum :D
Ara
Vize haftası bilgisayara oturamıyorum cuma günü hallederim turları inşallah.
Ara
CK2: Dead Sanırım hotseatler artık öldü
giphy.gif
Ara
En son katıldığım hotseatteki sıranı oynamadın. Şimdi de öldü mü yazıyorsun. Sıkı durun dönüşümüz muhteşem olacak.
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Merco
O sırada evde internet gitti internet geldikten sonra da sınav döneminden dolayı 2 hafta pc ye otuuramadım. yaklaşık 3 hafta birşey yapamadım.
Daha sonra da bir kişinin hotseati bitireliim fln yazdığını gördüm bende oynamadım. Sadece o değil devam eden birçok hotseat de durmuş.
Ayrıca öyle bir durumda admin turu geçer diye biliyorum görünüşe göre admin bile sallamamış oyunu.
Umarım tekrar toparlarız hocam.
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.