Megacorp Civics
MegaCorparation da 3. Cıvıc secemiyorum illa reform yapıp başka bir yönetimemi geçmem lazım ??
Ara
3. civic'i seçebilmeni sağlayan teknolojiyi araştırdın mı?
Sic Parvis Magna
Ara
(08-12-2018, 21:07)altnkurt : 3. civic'i seçebilmeni sağlayan teknolojiyi araştırdın mı?

Evet araştırdım o civic duruyor boşta şuan seçemiyorum. Has Corparate otority yazıyor seçmek istediğimde seçemiyorum
Ara
yeterli miktarda influence var mı ? hiç mi seçemiyorsun seçip kayıt mı edemiyorsun ? yeni versiyona tam olarak alışık değiliz. oynamadan da bilemeyeceğim sorunun cevabını ama influence yeterli ise seçebilmen gerek.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(08-12-2018, 22:03)jax61 : yeterli miktarda influence var mı ? hiç mi seçemiyorsun seçip kayıt mı edemiyorsun ? yeni versiyona tam olarak alışık değiliz. oynamadan da bilemeyeceğim sorunun cevabını ama influence yeterli ise seçebilmen gerek.

İnfluence yeterli seçiyorum istediğim civic i ancak puanı harcayıp etkinleştiremiyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.