Memlük amir estati sorunu
merhaba,
Şuanda oynamakta olduğum memlük oyunum var oyunda amir estate sorunu var bir anda %85 influencesi arttı ve disaster yedim bazı bölgeleri silmeye çalışsamda hem memlük çok fazla yere vermiş estati hem de silmeye çalıştığımda influence azalmıyor %85 de kalıyor sizce bu bir bug mu memlükün bir özelliği mi böle bir durumla karşılaşan varsa yardımcı olursa sevinirim  :smiling:
Ara
Ülkenin büyüklüğüne bağlı olarak 3 developmentlı yerden kaldırınca %1 bile azalmamış olabilir fakat onun dışında influence'ın azalması lazım, azalmadıysa bugdır.
Ara
4G7VBA.png resim yükledim en büyük devli toprakta bile influence azalmıyor
Ara
79206d5292f158977c1845976c391bf0.jpg

%40ın altına düşemez province influence, o limittesindir.
Ara
hocam zaten memlük askeri estati %75 influence ile başlıyor oyun başında rastgele gelen bir eventte direk infuence artıyor sonrasında yaptığım denemelerde tüm estateleri kaldırsam isyanlar çıkıyor anca %60 kadar iniyor bunu yaptıktan sonra stabilityler düşüyor oyun boyunca bu estate sıkıntı çıkarıyor diğer devletlerde başlangıçta böyle bir influence yok çok sıkıntı bir durum
Ara
Bu dlc ilk çıktığında arkadaşla multi oynarken onda da bu sorun çıkmıştı. O araştırıp bug demişti o zamandan bu zamana düzeltmediler mi bilemem
Ara
(31-12-2017, 16:47)ragnarl7 : Bu dlc ilk çıktığında arkadaşla multi oynarken onda da bu sorun çıkmıştı. O araştırıp bug demişti o zamandan bu zamana düzeltmediler mi bilemem

bu hangi dlc? Cradle of Civilization mı?
Ara
Arkadaşın dediği gibi oyun başı 75 inf la başlıyor.
Oyun başında 150 askeri puanı alıp başlayın soylulardan toprak almaya.Kendi başına düşmez.Yanlış hatırlamıyorsam toprak oranı %35 gibiydi.
Bağlılıkları 0 a kadar düşecek sıkıntı yapmayın zamanla artar.Elinde bulunması gereken minumum toprağı verin yeterli.
Yeni sürümde 2 defa oynadım hiç ellerinden toprak alıpta inf düşmediği olmadı
Ara
Evet Cradle of Civilization
Ara
Çok fazla toprak verilmişse inf düşmüyor. Demek istedim 15 toprak verilmiş 4-5 tane salarsın inf düşmez sonra düşmeye başlar. Bende öyle olmuştu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.