Meta Quest 3
Merhabalar, aramızda quest 3 kullanan var mı acaba? 512 gb sürümünü almak istiyorum. Tavsiye eder misiniz? Deneyimi olan varsa yazabilirse çok sevinirim
Ara
Hocam quest 2 kullanıyorum uzun süredir, quest 3'u bir etkinlikte deneme şansım oldu. Kesinlikle lens ve görüş açısı devrimsel nitelikte olumlu. Eğer 2'den yükseltecekseniz, memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız beklentinizi karşılamayabilir/uzun süreli kullanımda, bulantı, hassasiyet vs. Yapabilir.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(28-08-2024, 00:16)GespensterPanzer : Hocam quest 2 kullanıyorum uzun süredir, quest 3'u bir etkinlikte deneme şansım oldu. Kesinlikle lens ve görüş açısı devrimsel nitelikte olumlu. Eğer 2'den yükseltecekseniz, memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız beklentinizi karşılamayabilir/uzun süreli kullanımda, bulantı, hassasiyet vs. Yapabilir.

İlk defa kullanacağım hocam o yüzden aslında denemek istiyorum lakin fiyat olarak bir tık aldım da kullanmadım sorun yok diyemeyeceğim bir meblağ. Sfırdan alacak birisi alışabilir mi? Oyunlardan kullanımdan sıkılabilir mi? Bulantı vs 1 haftada alışılıyor diyorlar nasıl acaba
Ara
İnsandan insana çok farklılık göstermesinin yanı sıra oyundan oyuna da oldukça farklı bir tecrübe sunuyor. Genel olarak deneyip uygun olanlarla devam etmek daha iyi. Şahsen bu tarz aygıtları kullanmadan bile dijital ortamda bazen mide bulantısı ya da baş dönmesi yaşayabilen biri olduğum için birkaç kez denedikten sonra kendim almamaya karar verdim, benim kadar hassas olmadığınızı varsayarsam aygıtı almadan deneme fırsatınız varsa önce onları değerlendirmek.
WhaW8Am.gif
Ara
(28-08-2024, 00:31)HulkSpider03 :
(28-08-2024, 00:16)GespensterPanzer : Hocam quest 2 kullanıyorum uzun süredir, quest 3'u bir etkinlikte deneme şansım oldu. Kesinlikle lens ve görüş açısı devrimsel nitelikte olumlu. Eğer 2'den yükseltecekseniz, memnun kalırsınız diye düşünüyorum. Eğer daha önce hiç kullanmadıysanız beklentinizi karşılamayabilir/uzun süreli kullanımda, bulantı, hassasiyet vs. Yapabilir.

İlk defa kullanacağım hocam o yüzden aslında denemek istiyorum lakin fiyat olarak bir tık aldım da kullanmadım sorun yok diyemeyeceğim bir meblağ. Sfırdan alacak birisi alışabilir mi? Oyunlardan kullanımdan sıkılabilir mi? Bulantı vs 1 haftada alışılıyor diyorlar nasıl acaba

Ben daha çok simülasyon amaçlı kullanıyorum PC'ye bağlı olarak ama kendi oyunları da fena değil açıkçası. Ben PC bağlantısı sayesinde kenara atılmaz diye düşünüyorum, sırf no man's sky için bile elinin altında tutulur. Bulantı vs tamamen kişisel olduğu için yorum yapamıyorum. Ben ilk kullanmaya başladığımda hafif bulantı oluyordu, şimdi ancak uzun kullanımda oluyor. Ya da yarışta geri geri gitme gibi ters bir hareket yaparsam oluyor ama bu olay tamamen kişisel, denemeden bilmek imkansız bence.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.