Ming ile teknoloji yakalama rehberi
Eskiden forumda Ming ile teknoloji yakalama rehberi vardı neden kaldırıldı?
saepius exertus
Ara
Güncelliğini yitirmiş,yazarın gözüne çarpan önemli hatalar barındırmış ve ya yazarın kişisel sebepleri yüzünden kaldırılmış olabilir.
Ara
Kişisel sebeplerden kaldırılmaz bir rehber. Büyük ihtimalle güncelliğini yitirmiştir sonuçta eu 4 sürekli yenilenen bir oyun.
Ara
O şekilde kaldırılan bir rehber görünmüyor. Güncelliğini yitirmiş olsa da bir rehber konusu kaldırılmaz, bir konunun kaldırılması için forum veya bölüm kurallarını ihlal ediyor olması gerekli.
(21-07-2017, 01:56)İlber Ortaylı : Kişisel sebeplerden kaldırılmaz bir rehber. Büyük ihtimalle güncelliğini yitirmiştir sonuçta eu 4 sürekli yenilenen bir oyun.

Kişisel sebep dediğim iste adam rehberi hazırlar sunar.Birkaç gün sonra bi tekrar okuyum der ve:"Ben yapa yap bunumu yapmışım?"der.Yani işte rehberi yeterli olsa bile ya haddinden fazla karşamaşık anlattığını filan düşünüp silebilir.Sonuçta forumda onurlu insan çok.
Ara
o teknoloji sistemi değiştikten sonra kesin ming rehberi zaten kullanılmaz olmuşdur
A man's greatest joy is crushing his enemies
Ara
O kadar rehber yazılmasına rağmen çoğu havada kalıyor, ve rehber istekleri hep aynı yönde; basit arayüz ve Osmanlı rehberi. Ming konusuna değinecek olursak eskiden koloni atıp batılılaşıyordun, şimdi ona da gerek yok. Zaten haraç alınan devletlerden gelen puanlar ile şehirleri geliştirip benimseyebilirsin. Şimdiki sistem eskisine göre gayet kolay. En azından bordergore veya koloni ile ordan oraya zıplama gibi bir derdin yok.
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dediğim rehber Mandate of Heaven eklenti paketinden sonra çıktı güncelliğini yitirmesi zor.
saepius exertus
Ara
Şuanda benim oyunlarda takip ettiğim kadarıyla bot ming bile batılılardan ileride oluyor. Tributary devletlerin verdiği bonuslar muazzam derecede. Rehber gerektirdiğini düşünmüyorum.
Ara
Mingle teknoloji yakalayamayan bu oyunu oynamasın.
[+] 1 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dövün de rahatlayın isterseniz,bu nasıl bir hırsdır arkadaş.
saepius exertus
Ara
dostum anlatılmak istenen şu. mingle teknoloji yakalama rehberi diye bir durum yok. ming ile yapacağın şey birçok devletle yapacağın şeyin aynısı. development kasarak enstitüleri embraceleyeceksin. eğer ki development basan eklenti sende mevcut değil ise batıya doğru fetih yaparak avrupaya border gore vuracaksın. bu kadar basit.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.