MMO: Lost Ark
unknown.png

Lost Ark ,  Smilegate RPG  tarafından geliştirilip Amazon Games tarafından yayımlanan MMORPG oyunu.

Oyunun 11 Şubat tarihinde Global sunucularda çıkış yapması bekleniyor(Founder's Packe sahip olanlar oyuna 3 gün önceden 8 Şubattan itibaren erişebilinecek) 

Oyun, 2018'de Güney Kore'de tam sürüm olarak çıkmıs olup 2020'den beri de Rusya'da açık beta olarak yayında bulunuyor.

Lost Ark ile ilgili iletiler, paylaşımlar ve sohbet bu konu altında bulunur.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Uzun yıllar sonra bir MMO denemeye karar verdim. Classlar arasında Reaper, Gunslinger, Bard ve Arcana hoşuma gitti.
WhaW8Am.gif
Ara
Çıktığında deneyeceğim ama çok fazla bir beklentim yok özellikle benim donanım tarafından. Oyun aşırı yüksek sistem istemiyor ama benim laptop da artık eskidi.
tTRiYax.png
Ara
Ben anlamadım bu oyunu, oynaması ücretsiz diyor ama bir sürü paket var sayfasında ücretsiz oynama butonu yok, başlangıç alınmadan oynanmıyor diyorlar, nedir ne değildir?
Ara
Oyun daha çıkmadı.
hby6qc.gif
Ara
Acilis detaylari aciklandi.

https://www.playlostark.com/en-us/news/a...ch-details

Servers will open for Head Start access on Tuesday, February 8 at 9AM Pacific (5PM UTC). You must purchase a Founder’s Pack to receive access to the 3-day Head Start.

Founder packi almis olanlar oyuna 8 Subat 9AM Pasifik saatiyle oyuna ulasabilecek.Geri kalanlar ise

Servers for all regions will open for launch on Friday, February 11 at 9 AM Pacific (5PM UTC). Players will be able to play for free at this time!

11 Subat 9 AM pasifik saatiyle ulasabilecek.

SERVER LIST
This is the list of servers that will be open for players to select, beginning from the Head Start on February 8th. Additional worlds may be opened based on population levels.

Central Europe
Neria
Kadan
Trixion
Calvasus
Thirain
Zinnervale
Asta
Wei
Slen

North America - East
Azena
Una
Regulus
Avesta
Galatur
Karta
Ladon

North America - West
Mari
Valtan
Enviska
South America
Kazeros
Agaton

Oynayacagim serveri oyun gunu acilinca buraya yazarim boylece hep beraber ayni serverda oynamis oluruz.
Ara
60 liralik bronze founder pack de alsak girebiliyor muyuz erken ? Bir de bu paketler ne ise yariyor 400 liralik paket de var oyun pay to win mi?
Ara
Paketlerin içeriklerine bakılabiliyor. @SoulForged

unknown.png

Bu 60 liralık olan.
tTRiYax.png
Ara
(04-02-2022, 08:39)SoulForged : 60 liralik bronze founder pack de alsak girebiliyor muyuz erken ? Bir de bu paketler ne ise yariyor 400 liralik paket de var oyun pay to win mi?

evet reddganin attigi gibi 3 gun onceden girebiliyorsun onun disinda pek bir ise yariyor mu bilmiyorum. Pay to win degil ama, para sadece zaman kazandiriyor diye duydum.
Ara
965 liralik var paket baya level para falan veriyor ama gerek yok oynarak da elde edersin muhtemelen 60 liralik paketi alir gecerim ayin 7 sinde on indirmeye acilip 8 inde baslicakmis erken erisim. Karakter olarak da warrior - gunlancer dusundum ,server hangine girmeyi dusunuyorsunuz en hizli hangisi olur forumdan ekip kurulursa da guzel olur.
Ara
Forumdan ekip kurulur, server bilmiyorum, oyunda hangi server uygunsa ona gireriz. Bende 60 TL lik paketi almayi dusunuyorum
Ara
Bilmeyenler için, oyun F2P bu arada, o paketler head start vs. için.
Ara
(04-02-2022, 13:21)Voidian : Bilmeyenler için, oyun F2P bu arada, o paketler head start vs. için.

evet oynamasi ucretsiz 60 liralik paket 3 gun erken erisim bir iki ufak seyle ayni zamanda destek amacli. Oyun peki diablo tarzi mi ? Mmo denmis ama serverda tum oyuncular ayni anda mi olcak yoksa 4-8 lik limitler halinde mi girilcek tam icerik nasil pve mi pvp mi odakli?
Ara
Dungeonlar da var fakat open world kısımda başkalarıyla aynı yerde oynuyoruz. Tabii ki bir lobi sistemi var ama kaç kişilik bilmiyorum, tüm sunucu aynı anda aynı haritada olmaz. Town'daki lobi limiti daha fazladır. Gameplay daha çok Solo ve 4 kişilik party üzerine. Birden fazla 4 kişilik party gerektiren endgame içerikleri de var.
Ara
Oyun f2p, para yatırılan kısım yukarıda da dendiği gibi büyük ihtimal daha hızlı gelişmek için yani pay to progress oluyor.
tTRiYax.png
Ara
Preload açılmış, Steam 57.1 GB indiriyor.
WhaW8Am.gif
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
amazon nw'ye benzetmez bir şekilde umarım
Ara
Amazon sadece yayınlıyor, geliştirici Smilegate.
WhaW8Am.gif
Ara
forumda oynayacak arkadaşlar kadan'da mı başlayacak acaba.betada pvp ağırlıklı guildler genelde kadanda oynamış bir çok insan orada başlayacak diye okudum ama tabiki şu server pvp şu server pvx şu pve diğer bir ayrım yok sadece guildlere göre oluşturulmuş bir listeden söyledim bunu.

bu arada sanırsam kore'de haritanın bazı yerlerine open world pvp'de gelmiş,bu oyundan umutluyum hadi bakalım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.