MMO: Lost Ark
Ben de on indirmeyi baslattim dun geceden bugune inmis olur sanirim aksam 20:00 gibi serverlar acilcak. Dediginiz gibi kadan serverinda mi basliyalim en az ping orda mi olur? Daha sonra server degistirme var mi ki?
Ara
Seçilebilir mevcut sınıflardan destek rolünde olanlar hangileri?
tTRiYax.png
Ara
(08-02-2022, 13:18)reddga : Seçilebilir mevcut sınıflardan destek rolünde olanlar hangileri?

bard ve paladin.bu iki sınıf destek rolünde.paladin için dps paladin oynayanlar da var galiba ama pek hoş karşılanmıyorlar galiba.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-02-2022, 13:18)reddga : Seçilebilir mevcut sınıflardan destek rolünde olanlar hangileri?

En uygunu Bard gibi support icin. Ben de Gunlancer secicem tank vari
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaslar ben de başlamayı düşünüyorum, uzun süredir merak ettiğim bir oyundu. Diablo'daki frenzy warrior'a yakın birşey seçmek istiyorum. Wardancer'ı önerdiler ama sanırım daha çok monk vari bir karakter o. Bu arada oynayacak arkadalşlarla organize olup beraber oynayabiliriz.
Ara
(08-02-2022, 15:20)GespensterPanzer : Arkadaslar ben de başlamayı düşünüyorum, uzun süredir merak ettiğim bir oyundu. Diablo'daki frenzy warrior'a yakın birşey seçmek istiyorum. Wardancer'ı önerdiler ama sanırım daha çok monk vari bir karakter o. Bu arada oynayacak arkadalşlarla organize olup beraber oynayabiliriz.

berserker secebilirsiniz en yakin o gibi duruyor. Birlikte illa oynariz da ayni servera girelim eu da bir suru server var hangini secicez
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben sahsen Turklerin yogunlukta olmadigi bir serverdan baslamak istiyorum, o yuzden Kadan direk liste disi.Oyun acildiginda forumun discordu uzerinden oynayacak arkadaslar ile bir server belirleyip gireriz.
Ara
(08-02-2022, 17:34)Sezar : Ben sahsen Turklerin yogunlukta olmadigi bir serverdan baslamak istiyorum, o yuzden Kadan direk liste disi.Oyun acildiginda forumun discordu uzerinden oynayacak arkadaslar ile bir server belirleyip gireriz.

Böyle düşünüyorsan Zinnervale düşünebilirsin,en son chartlara göre en kalabalık yer orası olacak,yine Türkler var ama çok fazla değil.Ben şahsen bir Türk guildi ile oynayacağım için Kadan'da başlayacağım.

serverler açısından fikir sahibi olmak isteyenler arkadaşlar için bi doküman:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...AABfsThdtk*
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-02-2022, 05:00)PCOyun : Amazon sadece yayınlıyor, geliştirici Smilegate.
yayıncılıktan fazlasını yapıyorlar, oyunun direktörü kendi ağzıyla amazon'un bazı şeylerde sıkıntı yarattığını söyledi
Ara
Sıkıntı yarattıkları şeyler muhtemelen Uzak Doğu'dan çıkan oyunlarda sık karşılaşılan kanser edici mağaza tipi ve yüksek ihtimalle cinsiyetlerle kısıtlanmış sınıflar.
WhaW8Am.gif
Ara
su an girebilen var mı ? guncelleme dıyor ama acılmıyor
Ara
Zinnervale serverinda, Mage olarak girdim, beraber oynamak isteyen arkadaslar buyursun.
Ara
Guild kurmak basit 2k silver istiyor o yuzden herkesin katildigi bir Guild ismi bulursak kuralim. Onerileri bekliyorum.
Ara
Turkish Strategy Community
Ara
Prime sahibiyseniz Twitch üzerinden ödül alabiliyorsunuz, onun dışında belli yayıncıları 4 saat izlediğinizde drop alabiliyorsunuz.
WhaW8Am.gif
Ara
Amazon kendi oyunları için inanılmaz hype yaratabiliyor. Bakalım bunun sonu New World'e benezeyecek mi?

unknown.png
Ara
Sırada 8 bin kişi var. Yine giremedik.
Ara
7000 kişilik sıraya girdim, Avrupa'daki muhtemelen en kalabalık sunucu olmasının etkisi büyüktür sanırım.
WhaW8Am.gif
Ara
İngilizce dışında hiçbir dil paketinde karakterinizin seslerini duyamıyorsunuz.
WhaW8Am.gif
Ara
(08-02-2022, 23:13)Sezar : Guild kurmak basit 2k silver istiyor o yuzden herkesin katildigi bir Guild ismi bulursak kuralim. Onerileri bekliyorum.

New World'deki guild ismi "Sacred Throne" iyiydi, bence ondan devam edilebilir.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.