MMO: Pokémon GO
Pokémon GO Türkçe Bilgi ve Ekran Görüntüleri
PMA16Q.png
Pokémon GO (ポケモン ゴー)

Tür: Artırılmış Gerçeklik 
Dağıtımcı: The Pokémon Company
Yapımcı: Niantech
Platform: Mobil (iOS-Android)
Ücret: Ücretsiz, F2P

Bu konu altında, yakaladığınız pokémonlarınız resimlerini paylaşabilir ve oyun ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Sanırım resmi olarak Türkiye'ye destek verdikleri ana kadar oynamayacağım. Oynayanlara soruyorum, şuan, yani destek yokken oynanış nasıl? Örneğin Türkiye'de sahil kenarında su pokemonu bulabiliyor musunuz?
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Internet gerektirmeyeydi iyiydi :/. Steamden oyun aliyorum. Oyun mu alayim yoksa net paketi mi alayim arkides :(
Ara
Bu arada iOS işletim sistemine sahip bir telefonunuz var ise oyunu oynamak için :

iTunes hesabınızdan çıkış yapın, yeni hesap bir hesap açın. Açarken market ayarlarınızı "Yeni Zelanda, Amerika veyahut Avusturalya" olarak seçin. Hesabı açtıktan sonra oyunu indirebilirsiniz. Ama eğer iOS sürümüz 8.0'dan düşük ise boşuna denemeyin, destek vermiyor.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Yükledim. Evimde bir tane Squirtle yakaladım, bir yere git dedi, üşendim, kapattım.
Ara
Vollah ben oynamisem ve 6.seviye olmusem oyunu begendim ama wild pokemonlarla da savasabilseydik keske.
Ara
pokemon-go-nasil-indirilir.jpg

Pokemon GO sanal gerçekçilik oyunu elinizde telefon pokemon avlıyorsunuz. Millet elinde telefon sokakta pokemon arıyor. Henüz indirmedim ama oynayacağım. :D
D99lQz.jpg
Ara
Kardeş oynuyorum çohzel bir oyun yalnız tavsiyem gymlere saldıracağın sırada aa bu güçsüz pokemonmuş güçsüz bir tane koyayım deme. İlk baştakini güçsüz koyuyorlar sonrası Allahlık ha ilk başta ilk pokemonu yenebileck düşük bir pokemon ile gir o hem 1.ciyi bitirir hem 2.ciyi zayıflatır sonraki 5 li ölümcülü gömer :)
Ara
Görsel

LC Waikikide Haunter yakaladim.
[+] 3 üye Kronos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bize de zubat gelsin :(
Ara
Çok fazla internet yiyor mu arkadaşlar?
Ara
Internette 3 ila 10 mb diyordu 1 saatte
Ara
Çok bir tüketimi yok max 2 3 saat dolaştım 50 mb
p8RNv0.png
Teşekkürler, Türkiye desteği ne zaman gelir diye biraz bakındım ama elle tutulur bir bilgi bulamadım, bekleyeceğiz sanırım :D
Ara
Poke topundan neler çıktı
bb1vVd.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Soracagim soruyu anlamissindir

NEREDEN ALDIN O TOPU :O
Ara
Bu oyun yüzünden kan çıkar benden söylemesi. :D
D99lQz.jpg
Ara
Güvenlik açığı bulunmuş, google hesabınıza tam erişim kazanıyormuş uygulama. Sakat yerlerden apk indirmeyin.
Ara
herkes indirdi yani :D
Ara
pokemon-go-dex-psyduck.jpg

En son yakaladigim pokemon :D
[+] 1 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.