MMO: World of Warcraft
Selamlar, Twisting Nether realminde katilabilecegim bir aktif turk guildi warmi? oyunu birakali bir on sene filan oluyor, son zamanlarda oyuna tekrardan basladim. bana yol gosterecek , raidlerde yardimci olacak aktif bir turk guildi ariyorum . yardiminiz icin simdiden tesekkur ederim.
Ara
Season of Discovery'nin etkisiyle daha War Within çıkmadan 7.25 milyon sub. Büyüklük olarak WoW bir yana diğerleri bir yana gerçekten. İlk üçle(WoW, FF XIV, OSRS) daha alttakiler arasında büyük bir uçurum var zaten. FF XIV ve OSRS bile WoW'a ile kıyaslayınca küçük kalıyorken diğerleri karınca oluyor.

image.png?ex=661446bf&is=6601d1bf&hm=0c2...cf7d15c0b&
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cata classic geliyor, bu akşam level 1 karakter açarak cataclysmde oynayacağım Unholy death knigtımı kasacağım.Var mı eşlik etmek isteyen.
Ara
Ağustos sonlarına doğru The War Within çıkınca Dragonflight sub'a eklenecek ama yine de çok uygun bir paket olmuş.

60 günlük sub + Dragonflight + 60 lvl boost - 339₺
Ara
Insanın mmo çekince alıp giresi geliyor da, yaptık daha evvel sarmıyor be hacı. Voidin attığını fiyatı görünce bir kez daha mi denesem dedim de grafikleri aklıma geldi.
Ara
Valla Retail WoW'a girmek bence şuan çok zor. Ben sayıyı tam bilmiyorum yıllar içinde 5-10 kez retail WoW'u 3-4 hafta oynayıp bırakmıştım. Beni WoW'a bağlayan addonsuz düz Vanilla oynamak olmuştu.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.