MMO: World of Warships
World of Warships'e denizaltılar geliyor. (Herkes Japonların I-400 sınıfını sormaya başladı bile )Merak edenler olur diye çıkış videosunuda koyuyorum yakında kapalı beta testi başlıyacak ve başvurular alınıyor.
[+] 2 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-09-2019, 12:11)TR Ace : World of Warships'e denizaltılar geliyor. (Herkes Japonların I-400 sınıfını sormaya başladı bile )Merak edenler olur diye çıkış videosunuda koyuyorum yakında kapalı beta testi başlıyacak ve başvurular alınıyor.

Yapılması gereken bir değişiklikti. Umarım oyunun dengesini bozmaz. 
Ara
Torpido gövdesini es geçme olayı var o biraz sorunlu olucak yüksek tierlerde özellikle Yamato gibi yüzde 70 torpido korumasına güvenen bir gemi için daha büyük sorun
Ara
Destroyer güncellemesini de duyurdular mı? Aksi halde bunları kimler vuracak.
Ara
(14-09-2019, 18:30)birisi43 : Destroyer güncellemesini de duyurdular mı? Aksi halde bunları kimler vuracak.

Yapıyorlar ama sadece destroyer ler vurabiliyor zaten şunları öyle bir sorun var
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
doblon fiyatları neden bu kadar pahalı önceden texas ile oynuyordum sevmiştim gemiyi şimdi almak için 150 lirayı gözden çıkarmam gerekiyor.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Ara
Görsel

biraz paslanmışım.
Ara
Görsel

söylemiştim.
Ara
Bu da benden :) unknown.png?width=832&height=468
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Premium gemimiz yok ki oynayalım.
Ara
U-995'in tanıtımı :) :)

Ara
War thunderden bile daha çok seviyorum bu oyunu. Ah bir de wot ve wows’da olduğu gibi çok az deneyim puanı almasam her maçtan favori oyunum olurdu.
Ara
(18-11-2019, 22:20)Onur34 : War thunderden bile daha çok seviyorum bu oyunu. Ah bir de wot ve wows’da olduğu gibi çok az deneyim puanı almasam her maçtan favori oyunum olurdu.

Bunu senin için ekliyorum JcxG4m.png

Şu gemiyle oynayıp ne zaman yanımda Bismarck olsa Bismarck benden önce batıyor anlamadım kader midir nedir ?
31o7UN.png
[+] 4 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mogaminin 16mm lik ön zırhı ile 1milyon 900 bin hasar tanklayınca oyun insafa geldi.toplam 11k exp 
kc8UCy.png
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
shot-20.04.09_00.28.02-0187.jpg?width=1204&height=677
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hem Uçak Gemisini hemde Savaş Gemilerini aynı anda yok edince çifte vuruş aldım .
rOuBlb.png
Ara
WoWS oynayanlar iyi bilirler, kendini gostermeden ates edenleri, ozellikle HE spam'leyenleri hic sevmeyiz. Japon canavari Akatsuki ile korkak Colorado'yu cezalandirdik:

Izledikten sonra tatmin olma garantisi veriyoruz.

Benzer videolar icin kanalimizi takip edebilirsiniz. Desteginiz icin tesekkurler.
Ara
Jaguar oyun boyunca dagin arkasinda bir saga bir sola gitmekten baska bir sey yapmayan Nikolai'yi cezalandiriyor!

[+] 1 üye Balkanlii nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Hatırladığım kadarıyla daha önce hiç bir maçta bu kadar çok isabet ettirmemiştim citidele.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.