[MOD] A Game of Thrones
Teşekkür ederim. Dışarıdan court'a davet ettiğim karakterleri konseyime alamıyorum bu neden oluyor, illa toprak sahibi mi olması gerekli?

Oyunun çalma listesine nasıl müzik ekleyebiliriz?
Ara
Cevapla
Modu kurdum şimdi. Son senaryoda Dany olarak başladım. Eventlerde nereye kadar götürüyor beni?
Ara
Cevapla
Pek ana karakterlerle oynamamak lazım bence bu modu, Daenerys ile yıllar önce bir oyun denemişimdir. Asıl potansiyeli ortalık karışmışken yükselmeye çalışan sıradan bir lord olmakta gibi.

(16-05-2019, 19:01)cennaro : Teşekkür ederim. Dışarıdan court'a davet ettiğim karakterleri konseyime alamıyorum bu neden oluyor, illa toprak sahibi mi olması gerekli?

Oyunun çalma listesine nasıl müzik ekleyebiliriz?

O tarz bir işleyiş hatırlamıyorum.

Müzik eklemek için Belgelerim/Paradox/Crusader Kings II/mod/A Game of Thrones/music klasörüne dosya attıktan sonra song.txt'ye attığın müziği eklemen ve bir faktör (sıklık) vermen gerekiyor.
Cevapla
O destinasyonda herhangi bir klasörün içerisinde music yok. E://steam games/steamapps/common/ck2 içerisinde var. Ogg uzantılı dosyayaı atıp txt dosyasına da ek yaptım ama çalışmadı maalesef.
Ara
Cevapla
Modda CK2'de olmayan herhangi bir müzikle karşılaşıyor musun?
Cevapla
Vanilla ve modun kendi müzikleri var.
Ara
Cevapla
Program Files'ta Steam steamapps workshop diziliminde bulman gerekiyor muhtemelen o bahsettiğim yeri, eğer düz değil de Steam'den indirdiysen.

Çalışmama sebebi modun music.txt'sinin senin editlediğin music.txt'nin üstüne geliyor olması.
Cevapla
Ejderha yumurtasına nasıl sahip olabilirim?
Ara
Cevapla
20190318055314_1.jpg

Şu 3 seçenekten biri geçerliyse yumurtaya sahip birini zindana atarak.

Son oyunumda can sıkmıştı bu seçenekler.
Cevapla
bilinen ejderha yumurtası hiç yoksa ne yapmalıyız?
Ara
Cevapla
Ejderha yumurtası edinmek için bir ambition varmış, 800 altına sahip olduktan sonra event zincirinde para vererek alınabiliyormuş. Bir gemi çıkarıp Valyria'da Smoking Sea'ye gidersen orada %1 ihtimal ejderha yumurtası %95 ihtimal greyscale bulabileceğin yazılmış.
Cevapla
Teşekkür ederim deneyeceğim.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.