[MOD] AoE:DE - The Story of Exodus
banner.png

The Story of Exodus, Mısır'ı kıtlıktan kurtaran Joseph'in (Yusuf'un), halkına özgürlüğünü veren Moses'in (Musa'nın) ve halkı için yeni topraklar fetheden Joshua'nın (Yuşa'nın) hikayelerini konu alan bir Custom Campaign'dir. 4 bölümden oluşmaktadır.

Modu indirdikten sonra oyunun menüsündeki ayarlar kısmında bulunan Open Game Folders tuşuna tıklayın ve oradan Game Content'in içindeki Campaings klasörüne indirdiğiniz mod dosyasını atarak modu yükleyebilirsiniz.

Modun Linki (Giriş Yapmadan Gözükmez)
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçtiğimiz cumartesi film gecesinde izlediğimiz The Prince of Egypt'tan sonra merak edip bu modu indirdim. Tüm bölümleri oynadıktan sonra mod hakkında genel fikrimi yazarım.
tTRiYax.png
Ara
Screenshot_107.png

İlk bölümü birkaç kere denedim ama bir türlü geçemedim. 3000 yılda 12k yiyecek ve 2k altın toplamak benim için imkansıza yakın. Ekonomik teknolojiler harici hiçbir teknoloji yapmadım ve 45 işçiyi tarlada çalıştırdım (son dakikalarda raiderlara öldüler orası ayrı). Yiyecekte hedefe ulaşsam altında ulaşamam. Muhtemelen atladığım bir nokta var.
tTRiYax.png
Ara
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.