[MOD] Bellum Crucis 7.0
st_bellum_crucis.jpg

Medieval II: Total War Kingdoms - Bellum Crucis 7.0 Modu

Mod Hakkında Bilgi
-Başlangıç tarihi: 1155
-Yeni eklenmiş veya düzenlenmiş oynanabilir 29 ülke
-Yeni ülkeler
-Yeni scriptler
-Yenilenmiş, geliştirilmiş yapayzeka
-Yeni general özellikleri, yetenekleri
-Yeni harita
-Yeni birimler

Harita

2is8if9.jpg

Moddan Görseller

Alıntı:Linkten indirebilirsiniz:
Mod Linki
Tek Parça Mod
İngilizce + Bugfix

1. Linke tıklayarak modun dosyasını indirin.
  2. İnen dosyalardan herhangi birine sağ tıklayıp "buraya ayıkla" deyin. (7zip programını kullanarak: 7zip Linki [Tek Parça Mod'dan indirdiyseniz winrar programı kullanabilirsiniz.]
  3. Çıkan 3 dosya arasından ".exe" ile biten dosyaya iki kere tıklayarak açın.
  4. Modu indirirken modu indirmek istediğiniz yeri seçmeyi unutmayın.
  5. Mod indikten sonra "İngilizce ve bugfixi" Bellum Crucis modu klasörünün içine atarak var olan dosyaların üstüne yazın.
    Oyun orjinalse: "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Medieval II Total War\mods" değilse "C:\Program Files (x86)\Sega\Medieval II Total War\mods" klasörlerine indirmeniz gerekir.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
düzeltme ,hallettim.

dosyaları klasöre çıkarttıktan sonra https://www.7-zip.org/ adresinden indireceğiniz 7zip programıyla dosyalardan herhangi birine sağ tıklayıp buraya ayıkla komutuyla ayıklamanız gerekiyor .ayıkladıktan sonra klasörden çıkan 12 dosya birleşerek 3 dosyaya dönüşüyor. bu dosyalardan birisi setup oluyor. setupa tıklayıp yükleyin.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(12-06-2019, 21:43)jax61 : düzeltme ,hallettim.

dosyaları klasöre çıkarttıktan sonra https://www.7-zip.org/ adresinden indireceğiniz  7zip programıyla dosyalardan ehrhangi birine sağ tıklayıp buraya ayıkla komutuyla  ayıklamanız gerekiyor .ayıkladıktan sonra klasörden çıkan 12 dosya birleşerek 3 dosyaya dönüşüyor. bu dosyalardan birisi setup oluyor. setupa tıklayıp yükleyin.

Teşekkürler güncelledim indirme talimatını.
[+] 1 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://mega.nz/#F!pAcxyIbK!2_cRoqyBm4eHWbEMy7LJJQ

farklı bir indirme linki ve modun ingilizce versiyonu için,linkteki english text final bc7+bugfixer zipi indirip oyunun klasörüne atın. oyun ingilizceye döner. mod için düşüncem ise oynanmaz. zira çok fazla saçmasapan script var ve para sürekli eksiye gidiyor.zaten oyunda var olan corruptiona ek olarak sürekli hazine soyuluyormuş gibi - gelir üstüne sürekli add_money -2000 geçiriyor oyun.haliyle oyun başladıktan 3 tur sonra paranız eksiye düşüp bir daha artıları göremiyorsunuz.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
medieval 2 total war encountered an unspecified error and will now exit Modda şehire tıkladım zaman böyle bir hata veriyor
Ara
(29-09-2019, 22:08)hakoslar : medieval 2 total war encountered an unspecified error and will now exit Modda şehire tıkladım zaman böyle bir hata veriyor

Daha  iyi yardımcı olabilmek adına birkaç sorum olacak: Oyun orjinal mi? İndirirken yukarıdaki tüm talimatların doğru yapıldığından emin misin? Normal oyunda veya başka modlarda da aynı hatayı veriyor mu?
Ara
(29-09-2019, 22:54)Aytaç :
(29-09-2019, 22:08)hakoslar : medieval 2 total war encountered an unspecified error and will now exit Modda şehire tıkladım zaman böyle bir hata veriyor

Daha  iyi yardımcı olabilmek adına birkaç sorum olacak: Oyun orjinal mi? İndirirken yukarıdaki tüm talimatların doğru yapıldığından emin misin? Normal oyunda veya başka modlarda da aynı hatayı veriyor mu?

Hocam oyun orjinal
Normal oyunda bi sıkıntım yok başka mod kulanmıyorum
12 adet dosya indirdim bellum Crucis7.0 1 i klasore çıkarttım exe den modu kurdum
Ara
(30-09-2019, 23:18)hakoslar : Hocam oyun orjinal
Normal oyunda bi sıkıntım yok başka mod kulanmıyorum
12 adet dosya indirdim bellum Crucis7.0 1 i klasore çıkarttım exe den modu kurdum

Bugfixi de kurdun mu?

Mod klasörünü, C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Medieval II Total War\mods klasörüne atıp adını americas yapıp, americas modu varsa onun adını değiştirip Steam launcherından americasa girerek oyunu açmayı dener misin bir de, belki düzgün çalışır.
Ara
(30-09-2019, 23:28)Aytaç : Bugfixi de kurdun mu?

Mod klasörünü, C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Medieval II Total War\mods klasörüne atıp adını americas yapıp, americas modu varsa onun adını değiştirip Steam launcherından americasa girerek oyunu açmayı dener misin bir de, belki düzgün çalışır.

Tabiki. Crusaders i yapmıştım bide onu deniyim.
Ara
Farkeden bişi olmadı neyse yapacak bişi yok teşekkür ederim ilgin için
Ara
İndirdim ama ikinci resimde grafikleri nasıl alabilirim?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.