[MOD] Civ6-Game of Thrones Uygarlık Modu
A Civ of Ice and Fire

"A Civ of Ice and Fire " adlı mod Civilization 6'ya "song of fire and ice" evreninden yeni uygarlıklar, şehir devletleri, yeni uygarlıklara özel birim,bina ve projeler ,yeni teknolojiler , sosyal politikalara düzenleme ve yeni liderler içeriyor. Modda İsterseniz Tywin'in ya da kızı Cersei'nin yönettiği Lannister Hanedanını ya da Olenna'nın yönetiği Tyrell Hanedanını ve nicelerini yönetebileceksiniz.Modda şimdilik 8 hane(Baelish'i sayarsanız 9)ve 13 farklı lider var.Eğer kendinizi çok daha Westeros'ta hissetmek istiyorsanız: "https://forum.strategyturk.com/konu-mod-...s-haritasi" konusundaki Westeros haritalarını inceleye bilirsiniz. 
Not:Mod hala yapım aşamasında ve sürekli güncelenen bir moddur. 

[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Veremiyoruz bizde para basmıyoruzki 300 TL
Varsa bir gönüllü modun linkini atacak çok sevinirim.
Sadece bir indirme linki.
Ara
Ben aradığımda steam linki dışında bir link bulamamıştım ama eğer istersen steamde yayınlanan modları normal modmuş gibi bilgisayarına indirmeni sağlayan (bir nevi youtube mp3 dönüştürücü) gibi siteler var.Ne kadar güvenildirler bilemem hiç denemedim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.