[MOD] Crusader Kings 2 Yeni Türkçe Yama Çalışması (İptal Edildi)
(28-10-2019, 22:44)seggas :
(28-10-2019, 22:32)turkish_yamacı : Yama gücellenmiştir. Birçok event türkçeleştirilmiştir. Yama linkte...
link kırık ben de
Yama linki güncellenmiştir.
[+] 3 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yamada güncelleme oldu mu?
[+] 1 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
güncel mi yama
Ara
Eline sağlık gerçekten büyük emeğin var.
[+] 2 üye FromNight nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yama günceldir. Güncelleme gelmeye devam edecektir.
[+] 1 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
cok saol
[+] 1 üye gokay0035 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tr yama ile oynayan dostlarıma soruyorum: Tr yama'nın anlaşılabilirliği iyimi? Beğendinizmi?
Ara
(30-10-2019, 13:55)turkish_yamacı : Tr yama ile oynayan dostlarıma soruyorum: Tr yama'nın anlaşılabilirliği iyimi? Beğendinizmi?

Kurdum iyi gibi ama bi zaman sonra kapattım normal oynuyorum

Ben eventler için indirmiştim
Ara
Bügün firsat bulup yamayi inceledim oyundan atma sorunu var yamanin belli bir sure sonra oyundan atiyor ama modsuzken bu hata olmuyor.
Ara
(03-11-2019, 17:35)FromNight : Bügün firsat bulup yamayi inceledim oyundan atma sorunu var yamanin belli bir sure sonra oyundan atiyor ama modsuzken bu hata olmuyor.
Bende kurduğum yama ile oynuyorum lakin hiçbir sorun yok. 3.2.1 sürümünü kullandığına eminmisin. Yada yamayı yanlış kurmuşta olabilirsin. Bunları denedikten sonra tekrar iletişime geçebilirmisin.

Arkadaşlar Oyunu başlattığınızda hiçbir tuşa dokunmayın. O zaman hata vermez. Bu başlngıçtan beri olan bir sorun.
[+] 1 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunun suan guncel surumu 3.3 yama suan geri kalmis son surumle uyumlu degil
Ara
Son sürümden haberim yoktıu. Birkaç tahminim var neden olduğu hakkında çözüp. Linki yenilerim.
[+] 2 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
LİNK YENİLENMİŞTİR. İyi oyunlar
[+] 3 üye turkish_yamacı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sorun devam ediyor sorun karwkter portre ekranina mause ile unvanlar kismina gelince unvanlari gezerken kapatiyor.Tiklamadan gezerken yani traitlerin altindaki unvanlarin altina mause ile sira ile gezerken kapatiyor.Özellikle Hak iddasi olan yere gelince direk atiyor oyundan.
[+] 1 üye FromNight nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sorunun aynısı bende de var neden kaynaklandığını bulamadım. Oyun arkadaşın dediği gibi kapanıyor oyun esnasında ne yapılması gerektiğini bilen birisi var mı acaba ?

(05-11-2019, 00:16)turkish_yamacı : LİNK YENİLENMİŞTİR. Hatalar giderilmiştir. İyi oyunlar
Sorunun aynısı bende de var neden kaynaklandığını bulamadım. Oyun arkadaşın dediği gibi kapanıyor oyun esnasında ne yapılması gerektiğini bilen birisi var mı acaba ?
Ara
Sorun en yakın zamanda çözülecek.
Ara
vallah yamalı yamasız denedim ama aynı şekilde oyun dan atıyor.win10 kullanıyorum neden olduğunu bulamadım.
[+] 1 üye aspirin007 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-11-2019, 12:10)paceazlet : vallah yamalı yamasız denedim ama aynı şekilde oyun dan atıyor.win10 kullanıyorum neden olduğunu bulamadım.
 Oyuna girince yükleme ekranında mı atıyor
Ara
(09-11-2019, 12:10)paceazlet : vallah yamalı yamasız denedim ama aynı şekilde oyun dan atıyor.win10 kullanıyorum neden olduğunu bulamadım.
Yamasız oyundan atmaması lazım oyun başlarken hiç bir yere tıklama anam menü açıldığında tıkla yoksa hata verir. Ayrıca sorunu çözdüm güncelleme yapacağım. Oyunu daha önce çevirmeye çalışan kişini hatası sembolleri yanlış atamış. Bunlar düzeltildi yakında güncelleyeceğim.
Ara
Link Yenilenmiştir... Hatalar Giderilmiştir. İyi Oyunlar
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.