[MOD] GFX Overhaul
Steamden indirdiğim zaman bişey yapamaz mıyım?
Ara
Abone olursan ve modda değişiklik yaparsan oyuna her girişinde dosyalar orijinal haline dönecektir.
G0kMNN.png
Ara
1.22 uyumlumu
Ara
Güncellenecek mi?
Beware the Light.

C0Ql7U2WQAAOHwx.jpg
Ara
Modun dosyalarından sürümü değiştirerek güncellenebiliyor.
Ara
Not supported yazsa bile bazı modları yine de çalışır. O yüzden güncellemesine gerek yok, zaman kaybı.
Ara
EU4 yaklaşık 1 yıldır elimden geldiği kadar oynamaya çalışıyorum ama bu mod olayını çözemedim arkadaşlar.

Ben bu modu indirdim ve mod_gfx_overhaul_ironman.zip adlı bir dosya indi.

Bunu direk EU 4 Mod klasörüne attım görmedi zip halinde yolladım bu arada. Daha sonra zip klasörünü direk çıkardım mod klasörüne ve 3 klasör + description diye bir dosya geldi. Yorumlarda okuduğum kadarıyla description dosyasını Not Defteri ile açıp v1.22 yazan sürümü v1.25 yaptım ve mod ekranında sonunda mod görüldü.

Ordan tik yaptığım halde oyuna girdim gene etkisi olmadı.:( Bu arada bendeki sürüm v1.25.1.0 England olarak gösteriyor oyun acaba bunu detaylı olarak mı yazacağız Not defteri ile açtığım dosyaya yoksa ben başka bir yerdemi hata yapıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Ara
Sanırım mod işlevini yitirmiş. Notepad olayı da yemiyor. Ne zaman güncellenir acaba..
Ara
Ben yükledim fakat çalışmadı
Ara
Mod başkaları tarafından 1.30 sürümüne yükseltilmiş=
https://steamcommunity.com/sharedfiles/f...searchtext=
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Mod ne ile yarıyor
Ara
(29-12-2020, 01:26)esatdemir098 : Mod ne ile yarıyor

Nasıl fark etmedin bilmiyorum ama oyunun görselliğinde bazı düzeltmeler yapıyor.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.