[MOD] HOI4 - Türkçe Yama Çalışması V4.6 Yayınlandı!
Hocam % hesabını daha yapmadım ama sadece Yeni DLC ve diğer event dosyalarında eksiklikler var. Tabii gözden kaçan diğer dosyalarda da çevrilmemiş yerler olabilir. Kısacası oyun oynanabilecek düzeyde Türkçe. Tahminim %80 civarı olduğu yönünde.
Ara
(15-10-2020, 20:58)Fatihtr : Hocam yanlış anladınız. Uyumlu yapıp ve hataları giderip hafta sonu yayınlayacağım yamayı. 1 Hafta sonra ise Türkiye ile ilgili her kısmı çevirip yayınlayacağım. Tüm yamayı çevirmem 1 ayımı alacağını belirtmek istedim. Yamaya yardım etmek isteyen olursa özelden ulaşsın gerekli bilgilendirmeyi yapabilirim.

Bir ricam olacaktı Türkçe yamada sorun var Türkiye ile faşist olursak Milliyetçi Türkiye yazıyor İngilizcesi Turkish Empire olması gereken Türkiye İmparatorluğu (veya Türk İmparatorluğu) ayrıca Yunanistan'ında adı değişti Kingdom of Greece oldu ve Türkçesi Yunanistan Krallığı olmalı bunları fixlerseniz çok güzel olur lütfen.
Ara
Yamanın steam atölyesine gelme ihtimali var mı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.