[MOD] Hulagu Khan's Imaginary
latest?cb=20150228131845

Hulagu Khan's Imaginary

Hikayemiz: 

Arapların Türklere yaptığı işkencelerden ötürü Türkler Tengricilik'e bağlı kaldı. 

Modun Özellikleri: 

Tüm Türki milletlerin adını Türk olarak değiştirdim.ÖRN:Nogay'da yaşayan herkes Türk,devletimizde Türk ve dini Tengricilik. 

Kırım Hanlığı ve Gagavuzya(Moldovya'yı Gagavuzya yaptım) Ortodoks. 

Dünya'dan Ermenilerin,Perslerin,Kürtlerin ve bizi bölmeye çalışan lakaplar yok edildi. 

Bazı devletlerin bayrağını değiştirdim.(Bazılarını kendim tasarladım bazılarınında orjinalini koydum.)

Bazı ülkelerin adını değiştirdim. 

Osmanlı'yı Türkiye'ye dönüştürmek. 

Osmanlı'yı veya Türkiye'yi Turan'a dönüştürmek.

Moğol-Türk karması kopuzlu müzikler.

Tüm yükleme ekranı değiştirildi. 

7AjBG5.jpg

PQj7b9.jpg

vZB0av.jpglEAQVX.jpg

Belgelerim>Paradox>Eu4>Mods
[+] 3 üye Spartanturk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Türkleri ayrı bir grup yap Araplarla beraber olmasın.Turkuaz yapılabilir ülkenin rengi.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-10-2016, 22:00)Lothebork : Türkleri ayrı bir grup yap Araplarla beraber olmasın.Turkuaz yapılabilir ülkenin rengi.

Şuan bendekinde öyle güncelleyince gidecek.
Ara
Bir kaç düzenleme yapılabilir, mesela İran'ın kültürü olduğu gibi bırakılabilir, Turan'ı kurma olayı daha da genişletilebilir(gereken şartlar biraz az gibi duruyor) bir de "decision" kısımlarını gözden geçirdiğiniz takdirde hoş bir mod olacağa benziyor, çalışmalarınızın devamını dilerim.
[+] 1 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-10-2016, 13:13)Blackwhist : Bir kaç düzenleme yapılabilir, mesela İran'ın kültürü olduğu gibi bırakılabilir, Turan'ı kurma olayı daha da genişletilebilir(gereken şartlar biraz az gibi duruyor) bir de "decision" kısımlarını gözden geçirdiğiniz takdirde hoş bir mod olacağa benziyor, çalışmalarınızın devamını dilerim.

Turan kurulduğunda 50 prestij -1 stabilite gelecek.
Turan kurmak için tüm Türk Devletlerinin başkentlerini ele geçirmek gerekiyor diye ayarladım(Daha güncellemedim)

İran olayını yapmamıştım yapacağım :D
Ara
Ülkenin ismi Turan yerine Great Khanate, Turan Union vs. olabilir oyun dili ile uyumluluğu açısından. Rengi de @Lothebork'un dediği gibi olabilir.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-10-2016, 14:06)GaulTurk : Ülkenin ismi Turan yerine Great Khanate, Turan Union vs. olabilir oyun dili ile uyumluluğu açısından. Rengi de @Lothebork'un dediği gibi olabilir.

Önerin için teşekkürler.
Ara
Güzel mod.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Modu birazdan güncelleyeceğim,görseller şuanki moddandır.
Ara
Mükemmel çalışma.Takipdeyim dostum...
[+] 1 üye zarzor61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-10-2016, 16:59)zarzor61 : Mükemmel çalışma.Takipdeyim dostum...

Çok teşekkür ederim yorumun için daha güncelliyemedim ama nedense Steam güncellemiyor
Ara
Gaben ara sıra böyle problemler çıkartıyor. Mod topluluğu kanser olmadıysa sabrındandır.
G0kMNN.png
Ara
Arkadaşlar modu buraya güncelledim Steam attırmadı bir içindekini çıkarıp C:\Users\KENDİBİLGİSAYARININADI\Documents\Paradox Interactive\Europa Universalis IV\mod buraya atın.

https://www.dropbox.com/s/3f9ec5kjdvq7oi...i.rar?dl=0
[+] 1 üye Spartanturk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncelleme sürecini ve nasıl bir hatayla karşılaştığını anlatırsan Steam'e güncelleme konusunda yardımcı olabilirim.
G0kMNN.png
Ara
(23-10-2016, 22:34)GaulTurk : Güncelleme sürecini ve nasıl bir hatayla karşılaştığını anlatırsan Steam'e güncelleme konusunda yardımcı olabilirim.

Mesaj attım :D
76561198130749129.png
Ara
Modun yeni hali efsane olmuş yalnız :up:
G0kMNN.png
Ara
(23-10-2016, 22:39)GaulTurk : Modun yeni hali efsane olmuş yalnız :up:

Teşekkür ederim Lothebork yardım etti :D
76561198130749129.png
[+] 1 üye Spartanturk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Modu belirtildiği şekilde koydum ama oyunu açarken modların içinde gözükmüyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
Ara
.mod dosyasını eklemeyi unutmuş çünkü. https://drive.google.com/file/d/0B4AEYQG...sp=sharing bunu indir ve mod klasörüne at.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(25-10-2016, 12:47)Lothebork : .mod dosyasını eklemeyi unutmuş çünkü. https://drive.google.com/file/d/0B4AEYQG...sp=sharing bunu indir ve mod klasörüne at.

Hayır unutmadım sadece size upload ederken onu eklemedim.
76561198130749129.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.