[MOD] Medieval Kingdoms Total War 1212
Modun sefer haritası geldi mi acaba ?
Ara
Modun campaign çalışmaları devam ediyor. Bir kaç gün önce bazı kişilere modun sefer oynanışı için Alpha erişim vermişler. İlk görüşler genelde olumlu. 

[+] 4 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Grand campain çıkarsa medieval 3 çıkmasını beklemek yerine bumu oynarız.14 yıldır bekliyoruz çıkacağı yok zaten.Bu modu parayla satsalar neyse parası verip alırım.Ki zaten adamlar mod değil bildiğin 13 yıldır yapılamayadeğilmu yapmışlar
[+] 3 üye tigerclow. nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Campaign denemeleri başlamış.

Ara
Medieval Kingdoms Submod - Realistic Battle Pack

Bu mod ile Medieval Kingdoms 1212 ad modunda savaşırken birimlerinizin daha gerçekçi savaş animasyonları yapmasını sağlayabilirsiniz

Steam Linki :
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Sefer haritası ucundan Broken Crescent'e benzemesi bile güzel. Deneyen var mı? Oynanabilirliği iyi mi?
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
Youtuberlara alpha sürümünü verdiklerini biliyorum sadece.
Ara
Yakında betası çıkar o zaman. İzlediğim bir videoda Medieval 1'in müziklerini kullandıklarını işittim.  :hearteyes:
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.

Medieval Kingdoms modu için yapılmış bir moddur. Oyuna Empire: Total War, Medieval: Total War, Medieval II: Total War, Total War Battles: KINGDOM, Total War Sagas: Thrones of Britannia oyunlarının müziklerini eklemektedir.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Youtube'da gördüğüm kadarıyla alphası çıkmış bana yeni bir pc aldıracak mod.Atillanın sevmediğim yanı haritası çok koyu yeşil ve karanlık.Keşke Empire ve Medievsl2 deki gibi daha açık tonlar sarı kahverengi gibi renkler daha çok olsa boğucu bi havası var
Ara
Medieval Kingdoms 1212 AD modu bir süredir kapalı alfa test aşamasında. Uzun süredir modun bekleyenlerinden biri olarak şanslı şekilde tester yetkisi aldım ve campaign bölümünde sefer başlatabiliyorum. Şuan Zengi Devleti ile campaign serime devam ediyorum. Kesinlikle beklemeye değer bir çalışma. Çok kapsamlı ve başarılı olsa da hala üzerinde çalışılması gereken konuları bulunuyor. Soru ve isteklerinizi iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

[+] 1 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
(09-02-2019, 20:56)SadeceStrateji : Medieval Kingdoms 1212 AD modu bir süredir kapalı alfa test aşamasında. Uzun süredir modun bekleyenlerinden biri olarak şanslı şekilde tester yetkisi aldım ve campaign bölümünde sefer başlatabiliyorum. Şuan Zengi Devleti ile campaign serime devam ediyorum. Kesinlikle beklemeye değer bir çalışma. Çok kapsamlı ve başarılı olsa da hala üzerinde çalışılması gereken konuları bulunuyor. Soru ve isteklerinizi iletirseniz yardımcı olmaya çalışırım.

Ne zaman çıkacak.
Ara
Bannerlord bile tarih verdi ama bu moddan en ufak bir bilgi yok. Mesela son güncellemede yeni bir nüfus sistemi eklendi. Paralı asker ve deniz birimleri yetiştirilemiyor henüz. Bir süre daha bekletecekler gibi geliyor bana.
Ara
Son güncelleme V.5 e genel bakış.

Bu video çekildikten bir kaç saat sonra mod alfa olarak herkesin kullanımına açılmıştır.

Medieval Kingdoms Total War 1212 AD Campaign Alpha V.1 olarak şuan oynanabilir durumda.

[+] 2 üye SadeceStrateji nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mod Çıkmış beylerr, yüklenin!!!!!
[+] 2 üye Zafer2813 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gündüz indirdim şu an oynama fırsatım oldu. İlk olarak Selçuklular ile oynamayacağım dedim ancak Selçuklular ile başladım bir sefere.
Ara
Modda müslüman devletlerin popülasyonları çok fazla bu hem avantaj hem de dezavantaj olabilir.
Ara
İLHANLILAR Ulus of Tolui #01 [LEGENDARY] - Medieval Kingdoms 1212 AD Total War: Attila [TÜRKÇE]

Gelin hem modu konuşalım hem İlhanlılar serimizin ilk bölümünü beraber izleyelim.

Ara
Görsel

1500 askerimle üstelik çoğu da atlı okçu olan orduma neredeyse 4000 kişilik bir trabzon ordusu saldırdı. Atlı okçuların op olacağını düşünüp hiç düşünmeden savaşa girdim ancak hiç de kolay olmadı. Elimden geleni yaptım ancak kolay kolay pes etmeyen piyadeler benim sonum oldu. Bu arada şu ana kadar gördüğüme göre atlı okçu yerine mızrakçılar daha iyi. Okçu alacaksanız yaya almanız faydanıza.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.