[MOD] The Great War
Seonnake tarafından tanıtılmıştır.

Hearts Of Iron 4 için yapılan 1.Dünya Savaşı Modu.

TARAFLAR
İttifak Devletleri
(Osmanlı İmp, Alman İmp, Avusturya Macaristan İmp.)

İtilaf Devletleri
(Birleşik Krallık, Rusya, Fransa, Japonya, İtalya)

ottoman_empire_soldier.jpg

Alman İmp

Alman Askeri Araçları
Alman Askeri Kıyafetleri
ger_infantry_1914_pickelhaube.jpg

wip_a7v_ingame.jpg

Oyuna Eklenmiş Eklentiler

Zeplin Bombacıları
Yeni Uçaklar (Videoda)

zeppelin_soldier.jpg

[+] 5 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Erken erişimin faydaları :( .

Güzel Çalışma .
[+] 2 üye Wayfear nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Balkan Savaşları oluyor mu?
Ara
1910 senaryosu olduğuna göre eklerler sanırım .
Ara
Güzel bir mod olacağı kesin.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
HoI 3 versiyonunda Osmanlıyı neredeyse tamamen ben yapmıştır. Ayrıca pek çok ülkenin lider ve politikacılarında da bayağı bir zaman öldürmüştük. Gene aynı ekip yapıyorsa çok güzel bir mod çıkacak söyleyeyim. Takip etmek lazım.

Bu arada ekip balkan savaşları vs. çok önem vermişlerdi. Bende bayağı bir geri besleme yapmıştım Osmanlı için ve HoI 3 versiyonunda en zevkli devlet bence Osmanlı olmuştu.
Ara
Workshopta yokmu ?
Ara
Henüz yapım aşamasında.
İçerik ilk mesaja aktarıldı - Duman
[+] 2 üye Seonnake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hearts Of Iron serisinin, bana göre oynanabilir hale getiren, 2.'sinden çok daha önemli bir savaşı konu edinen ve başında proje liderinin bulunduğu güzide mod.
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
[+] 1 üye WesternFront nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-08-2016, 11:50)WesternFront : Hearts Of Iron serisinin, bana göre oynanabilir hale getiren, 2.'sinden çok daha önemli bir savaşı konu edinen ve başında proje liderinin bulunduğu güzide mod.

Yapımcı Wolferos ile Beraber Teşekürederiz.
Ara
Aynı mod için açılmış iki konuyu birleştirdim, daha detaylı içeriği ilk mesaja aktardım.
(20-08-2016, 13:33)Duman : Aynı mod için açılmış iki konuyu birleştirdim, daha detaylı içeriği ilk mesaja aktardım.

Merhaba Ben Hearts Of Iron 4 The Great War Adlı modun Türk Temsilcisiyim Öncelikle Modumuzu Tanıtdığınız İçin Ayrı bir Teşekür Ederiz. Acaba Yapabiliyorsanız Başa Benim İsmimi Ekleyebilir misiniz ? Wolferos Bakarken (Yapımcı) Çalmışsın Gibi Şeyler Söylemesini İstemiyorum Yapabilirseniz Sevinirim.
Ara
Konunun başına senin tarafından açıldığına yönelik bir ibare ekledim. Ne yazık ki mesajın sahibinde değişiklik yapmak mümkün değil.
(20-08-2016, 17:57)Duman : Konunun başına senin tarafından açıldığına yönelik bir ibare ekledim. Ne yazık ki mesajın sahibinde değişiklik yapmak mümkün değil.

Teşekür Ederim Mesajın sahibinin Değişmesini İstememiştim Teşekürederim 

Ara

Geliştiriciler oynamış.
Açıkçası mod çok güzel ancak en büyük sıkıntısı diplomasinin çok katı olması. Almanyayla oynayıp pasif bir politika izlediğimde dahi Rusya, İngiltere, Fransa arkasından agresif oynadığım oyunla aynı tarihte Japonya ve İtalya saldırıyor. Oyunda daha farklı şeyler görmek daha güzel olurdu. Ayrıca Avusturya'nın çok çok zayıf olması ve İtalya'nın Alman tarafına çekilmesinin çok çok zor olması oyun keyfini baltalıyor. Umarım ilerleyen zamanlarda daha dengeli, daha eğlenceli bir halde görürüz modu ancak şimdilik oynamak için biraz erken gibi.

Edit: Denizaltıların 1916-17'ye kadar oldukça zor keşfedildiğini biliyoruz, Ancak 1914'te dahi patır patır batırıyorlar denizaltıları. Bir diğer konuysa bana göre oyunda gerçek duruma göre çok fazla gemi bulunması, bence tersanelerin üretimi daha yavaş yapması gerekiyor.
Ara
nerden yükleniyo
Ara
Kaiserreich her ne kadar gelişmiş olsada bana Gerçek zamandaki Great warın tadını veremiyor.
Her türlü Great War der geçerim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.