[MOD] Warhammer: Geheimnisnacht
giam67.jpg

Tam değişiklik modu Warhammer: Geheimnisnacht, 2010 IC yılından başlayarak Age of Sigmar evreninde adı geçen hiziplerin neredeyse hepsini oynanabilir kılıyor. Batının soğuk Naggaroth ve bunaltıcı sıcakların toprakları Lustria'dan güneyin geçilemez Mourn Dağları'na; Kuzeyin verimsiz Kaos Toprakları'ndan güneyin çölleri Araby ve Nehekhara'ya. Kaos'un güçlerine karşı bir mücadele mi vereceksiniz, yoksa sonsuz güç vaatlerine boyun mu eğeceksiniz? Seçim sizin
  • Warhammer: AoS evrenini içinde barındıran bir harita.
  • Her birinin kendine has mekanikleri bulunan 5 farklı seçilebilir ırk.

2.8.1.1 ile uyumlu
Versiyon 1.2.0

v5jjo8.gif
Ara
Güncel.

Alıntı:DOWNLOAD

Versiyon 0.7.5
2.4.3 ile uyumlu
v5jjo8.gif
Ara
Güncel.

Alıntı:DOWNLOAD

Versiyon 0.8.0
2.4.4 ile uyumlu
v5jjo8.gif
Ara
Bu modu denemek gerek, birkaç ekran görüntüsü gördüm üstünde bayağı çalışılmışa benziyor.

Görsel
Biraz lowca bir soru olacak ama modu yükleyebilmiş olan varsa nasıl yüklendiğini anlatabilir mi ?

Edit: Snykdel'in attığı son patch (0.13.2) le birlikte mod bende sorunsuz çalışıyor.
Ara
(29-05-2016, 15:38)Trubac : Biraz lowca  bir soru olacak ama modu yükleyebilmiş olan varsa nasıl yüklendiğini anlatabilir mi ?
İndirdiğin dosyaları, CK2 mod klasörünün içine at. Ama ben denedim güncel değil link.
Ara
Güncel.

Alıntı:
2.5.2 ile uyumlu
Versiyon 0.13.2

(29-05-2016, 15:38)Trubac : Biraz lowca  bir soru olacak ama modu yükleyebilmiş olan varsa nasıl yüklendiğini anlatabilir mi ?

İndirilenler buraya atılacak:
Kod:
c:\Users\[PC Adı]\Documents\Paradox Interactive\Crusader Kings II\mod
v5jjo8.gif
Ara
Ben yorumlardaki 0.8.0'ı indirmişim. Şimdi diğerine bakıyorum.
Ara
@Snykdel @Justicar Yanıtlarınız için sağolun bende belgelerime atıyordum zaten. Sanırım Justicar'ın dediği gibi güncel olmadığından yüklenmedi herhalde.
Ara
Yok güncel ama oyun stabil değil. Kapanıp duruyor.
Ara
Mod yapımcılarının bir mod yaparken bug-free yapması şart. Bunu tüm oyun topluluklarında bir türlü anlatamadık.
G0kMNN.png
Ara
Güncel,

Alıntı:
2.6.3 ile uyumlu
Versiyon 1.0.2
Ara
inanılmaz iyi bir mod, warhammer açısından doyurucu, her ırka özel bişeyler eklemişler.
ck2'den bağımsız, adeta yeni bir oyun olmuş.
Ara
2.7.1 için uyumlu 1.1.0 sürümü çıktı, ilk mesaja linki ekledim.
(16-07-2017, 18:41)Duman : 2.7.1 için uyumlu 1.1.0 sürümü çıktı, ilk mesaja linki ekledim.

Degisiklik var miymis?
Ara
235 maddelik bir yama notu var.
2.8.0 için var mı ?
Ara
(16-07-2017, 18:41)Duman : 2.7.1 için uyumlu 1.1.0 sürümü çıktı, ilk mesaja linki ekledim.

2.8.0 için var mı ?
Ara
Ekledim ilk mesaja.
2.8.2.1 için var mı ?  :pray: :pray: :pray:
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.