[MOD] Zaman Gezgini (Single Campaigne)
#1
Herkese merhabalar. Hem az biraz hareketlilik olsun, hem de hiçbir Türkçe kaynakta anlatıp paylaşamadığım haritayı birazcık anlatayım istediğimden sizlerle en son yaptığım Tek Kişilik Görev Haritası'nı paylaşmak istedim. Hikaye üzerine kurulu, çeşitli görevlerle ilerlenen ve yan görevler, ekipmanlar gibi birçok detay ile hazırladığım harita içerik olarak (Oyun menüleri, çeşitli oyun kaynaklı değiştirilemeyen içerikler hariç) tamamen Türkçe.

Yaparken çok eğlenmiştim. Sonlara doğru işin aslı biraz yorulduğumdan ve çeşitli işlerim çıkmaya başladığından (Haritayı yaptığım dönemde boştaydım) bir kısmı tamamlanmadı. (Elbette ki sadece yan görev çeşitliliği ve bazı itemler konusunda yetersiz kaldı).

Fakat oyunun ana hikayesi tamamlandı ve eğlenceli bir şekilde değerlendirilebiliyor.Oyun içerisinde 2 farklı envantere sahipsiniz. İlk envanter kullandığınız iksirler, parşömenler ve görev eşyalarınızı taşıdığınız envanteriniz. İkinci envanter ise Karakter Envanteri, yani karakterinizin zırhını, silahını, takılarını yerleştirdiğiniz envanter.

Yan görevler, açıklamalar, temel görevler, eşya kullanım şekilleri ve benzeri birçok içerik var.
Haritayı sıfırdan tek başıma hazırladığım için (Çok uzun süre ilgilenemedim) bazı alanlarda yetersiz görünebilir ama emin olun çok keyifli bir oyun olacaktır.

Oyun ile ilgili birkaç detay daha atmadan önce;
Eğer haritayı oynamak isterseniz Warcraft 3 Frozen Throne sürümünüz 1.21 ~ 1.27 arasındaki sürümlerde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Daha üst ve yeni sürümlerde birçok şey değişti. Yakın takibimde olduğu için söylüyorum, 1.27'den daha üst sürümlerde oyundaki bazı sistemler çalışmayabilir.

İmkanınız olur da oynarsanız düşüncelerinizi duymayı çok isterim. Herkese iyi eğlenceler.

İNDİRMEK İSTERSEN TIKLA!

Oyunu daha rahat anlatabilmek için bir blog sitesi açmıştım. İhtayacınız olabilecek kadar bilgiyi bu sitede bulabilirsiniz; https://zamangezginiw3.blogspot.com/
[+] 3 üye folfol322 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Çok ilgimi çekti, vakit bulduğum ilk fırsatta indirip deneyeceğim. Ne zamandır w3 oynamak istiyordum ama bir türlü ona vakit ayıramamıştım, modun sayesinde oynamak için daha da heveslendim.
76561198078762340.png
Ara
Cevapla
#3
Ellerine sağlık eğer bir gün w3 spsi atmak istersem ilk senin haritanla başlayacağım.
Steam Üzerinden eklemek isteyenler için link http://steamcommunity.com/id/TTTThe-Kyte/
Ara
Cevapla
#4
Hahah, gerçekten çok sevindim :D umarım beğenirsiniz
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.