[MP] ANNO 1404 - Multiplayer: Eylül 2018
Anno_Venice_UK_hero.jpg

Oyunu Gameranger üstünden oynuyoruz.
Etkinlik başladığı zaman My Games sekmesinden Strategyturk lobisine girip katılabilirsiniz.
Etkinlik saati ve başlangıcı bu konu üzerinden duyurulur, oyunlardan ekran görüntüleri yine burada paylaşılır.

Katılımcılar
@"Finrod Felagund"
Bu konu aracılığıyla katılabilirsiniz.
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum, etkinliğin yayınını yapabiliriz ST kanalı üzerinden.
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum. Gece 1'den sonraya sarkmaz umarım.
Sic Parvis Magna
Ara
katılıyorum
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılmaktayım. Tekrardan host olmamam umudu ile. :~)
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1 saat içinde başlıyoruz.
hby6qc.gif
Ara
1 saat oldu, başlamıyo muyuz?
Ara
Oda kuruldu.
hby6qc.gif
Ara
Limanımızda korsanlarla mücadelemiz:

Ekran_Goruntusu_993.png

Aristokrat sınıfı keyfini sürsün diye canla başla çalışan çiftçilerimiz:

Ekran_Goruntusu_995.png
[+] 3 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara

Dünkü tornadomuz.

The Torneydo

[+] 4 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
HS turnuvasının ardından toplanmaya başlıyoruz.
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Oda kuruldu.
@Voidian ın mükemmel şablonlarıyla sizi tanıştırayım.

screenshot0017.jpg

Kasırga bir miktar hasar verse de toparladık ülkeyi ve yerli ve milli savaş gemilerimizi üreterek ticaret yollarımızı korumaya almayı başardık. 

screenshot0018.jpg

screenshot0019.jpg
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
screenshot0002.jpg

Anno'daki ilk savaşımdı. Beklediğimden daha iyi geçti. İlk oyun Justicar'ın ilgilendiği güney adalarını baştan ele almak istemedim. Kuzey adalarında da sıkılıp özensiz yerleştirdiğim için yer yoktu. Noble'a geçmek için baştan binaları silip düzgünce kurmam lazımdı. Ben de çok üşendim. Geçen oyundan kalma filomu biraz daha artırıp 17 gemiye çıkardım. Snyk_Duman ikilisi kadar hızlı büyüyemiyordum ve büyüme alanım da onlara göre çok azdı. Bu şartlarda noble'a geçmeye çalışsam onlar benden çok önce noble'a geçip daha güçlü gemiler basabilirdi. Ben de hali hazırdaki filomu güçlendirip geçen oyundan gözüme kestirdğim Snyk_Duman ikilisine saldırabileceğimi düşündüm. Bu esnada genişleme alanı bittiği için şikayet eden Ayro'ya genişleme alanı, ekonomisi kötü olduğu için Merco'ya da ucuza ticaret malı teklif ederek müttefiklik kurdum. Daha sonra filosunu hazırladığını belirten Ayro ile birlikte koordine bir şekilde iki cepheden saldırıp hem filosunu hem ekonomisini çökerttik. Daha sonra alttaki adaya 4 defa çıkartma yaptıysam da işin acemisi olduğum için bi kuşatma vs olmadı. Ekonomisi çöken Snyk_Duman ikilisi aradan biraz zaman geçince battılar.

Velhasıl iyi oyundu. Justicar'a özellikle bana eşlik ettiği için özel olarak teşekkür ederim. Tek başıma olsam muhtemelen sıkıntıdan o kadar bile dayanamaz ilk gemilerimle saldırmaya başlardım.
Sic Parvis Magna
Ara
Bodoslamanın sözlük anlamına bakalım. 

https://clips.twitch.tv/DullLachrymoseHedgehogDxCat
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.