[MP] ANNO 1800 - Multiplayer: Mart 2020
1anno-100-thumbnail-750x422_mobile_297543.png

MP Zamani: 15 Mart 2020 19.00

Anno 1800 bu hafta sonu bedava oldugu icin, bende bunu bir firsata cevirip forum arkadaslarimizla bir demo oyun misali mp yapabilecegimizi dusunuyorum. Bu versiyonda sadece ilk 3 class acik olacagi icin oyun daha kisa sureli olacaktir. Hem de belki ilerki mp ler icin bir alt yapi saglamis oluruz. Pc'si kaldirmayanlar icin oyun Geforce Now tarafindan da desteklenmektedir

Katilimcilar
@Voidian
@Ayro
@Gurt
@yafeshan
@Craetus
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Katılıyorum.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Katiliyorum. Umarim gaza gelip oyunu alan insanlarla full halini de oynayabiliriz
Ara
Katılıyorum. Tam sürüme ve tüm DLC'lere de sahibim. Öyle bir etkinlik olursa gelebilirim.
76561198034761601.png
Ara
Geforce Now, maalesef trial versiyonunu calistirmiyor gibi gozukuyor. Free versiyonunu bugun yukleyebilen olursa bana ulasabilir mi denemek adina
Ara
Anno yüklü değilmiş ve mevcut internetimle bugüne indirip yetiştirmem imkansız. Etkinlikten çekilmek zorundayım. Yüklü durumuna bakmadan katıldığım için özür dilerim.
Ara
@Voidian
@Ayro
@yafeshan
@Craetus

Uplay kullanici adim "J.Sezar"  beni ekleyin lutfen, birazdan baslariz umuyorum.

Trial versiyonunu yuklememem nedeniyle 40 dk inene kadar bekleyecegim. Kusura bakmayin arkadaslar.
Ara
oda kuruldu.

@Voidian
@Ayro
@yafeshan
@Craetus

unknown.png

unknown.png
Ara
Güzel oyundu. @yafeshan çok profesyonel bir şekilde seri seri nüfusunu çoğaltıp 5K nüfusa gelerek zafer şartını tamamladı ve kazandı. Tebrik ederim. Ardından "title screen" tuşuna bastığım için beni ana menüye gönderdi oyun. @Sezar ile çok iyi co-op oyun sergilediğimizi düşünüyorum. Oyun için teşekkürler. Tekrar toplanıp daha uzun oynamak isterdim.
76561198034761601.png
[+] 2 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@yafeshan' i tebrik ediyorum. 5k nufustan kazandi. Bir dahaki ne kazanma sartlarinda ya nufus sinirini kaldiracagiz ya da sartlara hepsinin beraber olmasini koyacagiz.
Haftaya orijinal oyunu olan 4 kisi bulabilirsek bu sefer orijinal uzerinden devam ederiz. Guzel bir tecrube oldu yalniz forum ekibi adina bu mp.

@Craetus cok iyi bir takim olduk, bu arada.
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
YafesAnno_1800_Free_Weekend2020-3-15-21-23-36.jpg

Sezar & Craetus
Anno_1800_Free_Weekend2020-3-15-21-24-16.jpg

Voidian
Anno_1800_Free_Weekend2020-3-15-21-24-38.jpg

Ayro#
Anno_1800_Free_Weekend2020-3-15-21-36-42.jpg

Void ve Ayronun adalar cok guzelmis.

Nufus limitini farketmemisim, daha 3. seviyeye calisiyordum.

Sonraki haftalarda yeni oyunlarda gorusmek guzel olur. Anno 1800 oynadikca acilan bir oyun.
[+] 5 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu pazar nasipse yine saat 19.00 gibi toplanalım derim. Geçen haftalardan sanırım yafesin, benim ve birde Creatus tam sürüme sahip. Eğer 3 oyuncu olursak yafesin iyi oynadığını baz alırsak Creatus ile ben co-op, yafes tek başına ve ayrıca 2 tane ai atarız diyorum.
Ara
Bana uyar. Pazar akşamı bir işim çıkmazsa katılırım. Co-op da uyar bana. Yafeshan'a bağlı şu an sanırım.
76561198034761601.png
Ara
@Craetus @yafeshan @Gurt

Diger arkadaslardan kimler Anno'ya sahipti bilmiyorum. Saat 19.00 gibi toplanalim uygunsa. Victory condition olarak bu sefer 10k populasyon, 250k toplam sermaye,5k gelir gibi bir kac tanesini kombine edebiliriz. 2 tane de orta zorlukta ai koyariz diye dusunuyorum.
Ara
Ben katılamam. Size iyi oyunlar.
Ara
Sadece yafes ile ben musait oldugu icin etkinlik bu hafta oynanamayacaktir.
Ara
Karantinadan dolayi genellikle musaitim etkinliklere katilabilirim. Bu arada Anno ekibi olarak bence discorddan bi tanisalim derim :)
Ara
Oyunun yeni bir multi serisi olur mu acaba saveleyip haftanin belli gunleri devam etsek
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.