[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Aralık 2019
Ekledim.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
Ara
(30-12-2019, 17:36)reddga :
(30-12-2019, 17:32)Lorenborn : Merhaba, etkinliği henüz yeni keşfettim. Eğer yer olursa katılmak istiyorum

Tabii ki katılabilirsiniz, oyun günü katılacağını konuya yazanlar için her zaman yerimiz vardır.
Steam den ekledim.Teşekkürler
Ara
Oda kuruldu.
Adı: Strategyturk AoE2DE Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
Bugün oynadığımız oyun çok uzun sürdüğü ve herkes yorulduğu için sadece 1 oyun oynayarak bugünkü etkinliği tamamladık. Oyunun başında maalesef @Lorenborn oyundan düştü. @seftalireceli ile yaptığım uzun mücalede kazanan taraf sürekli değişkenlik gösterdi, bir keresinde neredeyse beyaz bayrağı çekmek üzereydim ama FFA ve diplomasi açık olarak oynadığımız için @wasterin'in ona yaptığı saldırılar ile ayakta kalabildim. Bir de Conquest açıtığımı unutarak Wonder yaptım hehe. Çok çekişmeli ve uzun geçen bir oyundu, katılan herkese teşekkürler. Sonraki etkinliklerde görüşmek üzere.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.