[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Aralık 2020
wp4884170.png?width=845&height=475
2020 KIŞ AOE2:DE MULTİSİ

Strategyturk Age of Empires II: Definitive Edition Kış Aralık 2020 multiplayer etkinliğine katılım, sohbet ve ilgili paylaşımlar bu konuda yapılır.

Etkinliğe başvuru için "katılıyorum" yazmanız yeterlidir.

Steam Linkim= https://steamcommunity.com/id/mabella

Katılımcılar:
@Mabella
@Probang
@Yasin Ahmet
@elefsar
@reddga
@Aiakos
@kscub
@Ferreke
@kemal03
@SoulForged
@MSekmet
@coskunkaya

Oyun Saatleri: Oyuncuların uygun olduğu her gün 18:30 ve sonrası
omnia fui et nihil expedit
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum. Zaman buldukça gelmeye çalışırım.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum.
€20
Ara
18:30da odaya kuruyorum. Gelenlerle girebiliriz
Ara
Bugün @Ferreke @reddga @Yasin Ahmet @Aiakos VS @Probang @elefsar @Mabella oyuncularından oluşan 2 takım savaştı

Görsel
Görsel
Görsel

Ara
Aylar sonra ilk defa oynadım. Birçok şeyi unutmuşum ayrıca Mali ile nasıl oynayacağımı hiç bilmediğimden rastgele oynamış gibi oldum. Yine de güzeldi.
tTRiYax.png
Ara
unknown.png

Bu akşam 18:30da Romans vs Barbarians modunu deniyeceğiz.
İdeal oyun zevki için 6 barbar, 2 romalı oyuncu bulmamız gerek.
Tüm katılımcılar girmek istediği tarafı belirtebilir
Ara
Bana uyar. Bu modu daha önce 2v4 olarak oynamıştık pek dengeli olmamıştı. Eğer 2v6 olamazsak Roma tarafı için birtakım kısıtlamalar getirmek gerekebilir.

Taraf olarak benim için fark etmez. Gelecek kişilere göre dengelemek için en uygun yere geçerim.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kayılıyorum.
[+] 1 üye kscub nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün Romans vs Barbarians modunda Romalılar(@reddga @Mabella), Barbarlarla (@Probang @Ferreke @kscub @kemal03) ile savaştı. Oyunda Romalılar 76 dakika direnebilmesine rağmen Konstantinopolis düştüğü için gereken 90 dakikalık şart sağlanamadığı için Barbarlar kazandı.

Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Ara
Bu sefer Roma düştü. Ama düşene kadar sonuna kadar savaştık. Ben Imperial geçmeyi unuttuğumdan belki biraz daha erken kaybetmiş olabiliriz. Yine de 76 dakika Mabella ile iyi savunduk. Ben denize hiç odaklanamadığımdan arkadan yediğim çıkartma saldırılarıyla bir yerden sonra hızlı bir şekilde kontrolü kaybettim.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
age of empires 2hd'de yüzüklerin efendisi hikaye modu vardı aoe2de versiyonu da varsa deneyebiliriz
Ara
Katiliyorum
Ara
İlk Maç
Görsel

Görsel
Görsel
Görsel

İkinci Maç
Görsel

Görsel
Görsel
Görsel
Ara

Bugün 3v3 attık. Genel olarak güzel bir oyundu. Oyunda yaşanan en ilginç şeylerden biri ben @Aiakos'un filleri ile uğraşırken @Mabella'nın atlılarımı tuzağa düşürmesi oldu. Sonrasında Monk basmaya başlamam ile fillerin renginin mor olması bir oldu.
tTRiYax.png
Ara
Bugün @Mabella @Probang @Aiakos vs @kscub @kemal03 @reddga takımları karşılaştı. Oyunu 2. takım kazandı
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Görsel
Ara
@kemal03 ile güzel uyum sayesinde kolay bir maç kazandık. Katılan arkadaşlara teşekkürler.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.