[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Mart 2021

• Strategyturk Age of Empires II: Definitive Edition Mart 2021 multiplayer etkinliğine katılım, sohbet ve ilgili paylaşımlar bu konuda yapılır.

• Etkinliğe başvuru için "katılıyorum" yazmanız yeterlidir.

• Oyunlar Crossplay özelliği açık olarak kurulacaktır.

• İletişim ve lobiye davetin daha kolay yapılabilmesi için oynadığınız platforma göre Steam ve Xbox hesaplarından beni ekleyebilirsiniz.

• Etkinlik günleri ilk oyunun durumuna göre 2 veya daha fazla oyun oynanabilir.

• Etkinlik Günü ve Başlangıç Saati: Salı - 21.00 ve ekstra bir gün*

• Salı günü sabit etkinlik günüdür.

• *Katılımcıların isteğine göre cuma, cumartesi veya pazar gününden biri (hatta birkaçı) o hafta için ekstra etkinlik günü olarak ayarlanabilir.

Etkinlikten Paylaşımlar
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
katılıyorum.
Ara
Katılıyorum ancak her zaman müsait olamayabilirim
€20
Ara
Bugün 21.00'da lobi kurulmuş olur. Aynı zamanda hafta sonu hangi gün ikinci oyun gününü yapabiliriz onu konuşuruz. Herkesin uygun olduğu bir zaman belirleyebilirsek sabit bir gün olarak dahi yapılabilir. @paulthepink @Mabella @kscub @Aiakos

Katılımlar devam ediyor. Çok kişi olursak farklı harita veya senaryolar deneyebiliriz.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Lobi kuruldu.
Adı: Strategyturk Multiplayer Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
İkinci lobi kuruldu. Adı ve şifresi aynı. Gelmek isteyen varsa yer var.
tTRiYax.png
Ara

Dün ilk oyunlarımızı oynadık. İlkinde 5 kişi FFA attık. Diğer FFA'lardan farklı olarak 1.30 saat süre limiti koyduk. Yoksa oyunun sonlanması çok uzun sürüyordu. İkinci oyunda 6 kişi olunca 3v3 oynadık. İkisi de zevkli oyunlardı.

Bu hafta için, cumartesi günü saat 21.00'da ek oyun günü yapacağım. Salı günü gelmek isteyip de gelemeyen varsa cumartesi günü gelebilir.
tTRiYax.png
Ara
Bu akşam saat 21.00'da lobiyi kuracağım. Gelebilenlerle 1-2 oyun oynarız. @paulthepink @Mabella @kscub @Aiakos @Yukare @Erebus

Başka gelmek isteyen olursa katılımlar açık, gelebilir.
tTRiYax.png
Ara
Lobi kuruldu.
Adı: Strategyturk Multiplayer Etkinliği
tTRiYax.png
Ara
katılıyorum
[+] 1 üye Erebus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bugün ilk oyunda 2v2 yapay zekaya karşı, ikinci oyunda 3 kişi ffa oynadık.
tTRiYax.png
Ara
Güzel bir oyun günü oldu ilk başta reddga ile botlara karşı beraber savaştık, benim için biraz ısınma turu niteliğinde oldu. Ardından Erebus'un da gelmesi ile 1v1v1 FFA bir oyun oynadık. Oyun başı kötü başlayıp ortalarda toparlayıp ardından mikro yönetimi iyi başaramamam ve köyüme gelen akınlar ile çöküş dönemine girdim, keyifli bir maçtı kazanan @Erebus 'u tebrik ediyorum. @reddga 'ya da böyle güzel bir etkinliği organize ettiği için teşekkür ediyorum.

[+] 1 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu arada oynanmasını istediğiniz özel harita, senaryo veya mod varsa konuda belirtebilirsiniz. Salı günkü etkinlik öncesi belirleyip hazırlık yapmak daha uygun olur. Benim aklıma x256 modu geliyor ama çok dengesiz bir mod olduğundan onu kullanır mıyız şu anda pek emin değilim. CBA gibi daha bilindik ve oynanışı iyi olan modlar belki olabilir artık duruma göre bakarız.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugun olcak mı etkinlik
Ara
Evet olacak @SoulForged. Saat 21.00'da kurulmuş olur.
tTRiYax.png
Ara
Tamamdir ben de gelirim
Ara
Lobi kuruldu.
Adı: Strategyturk Multiplayer Etkinligi
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.