[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Şubat 2020 [2]

• Strategyturk Age of Empires II: Definitive Edition Şubat 2020 [2] multiplayer etkinliğine katılım, sohbet ve ilgili paylaşımlar bu konuda yapılır.

• Etkinliğe başvuru için "katılıyorum" yazmanız yeterlidir.

• Oyunlar Crossplay özelliği açık olarak kurulacaktır.

• Hostun Steam ve Xbox hesaplarını iletişimin ve odaya davetin kolaylaşması için hangi platformdan oynuyorsanız eklemeniz önerilir.

• Bir önceki etkinlik gibi bu etkinlik de tek günlük olacaktır. Bundan sonra gelecek hafta da kurulmasını istiyorsanız bu konuda veya AoE2 - Multiplayer Sohbet konusunda belirtebilirsiniz.

• Etkinlik Günü ve Başlangıç Saati: 21 Şubat Cuma - 21.00

Etkinlikten Görseller ve Videolar
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum
Ara
katılıyorum
Ara
Katılanları ekledim. Eğer ben hariç en az 4 kişi olursak etkinliği bir ihtimal yayınlayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
katılıyorum
Ara
Yeni oyun ne zaman kurulur acaba
Ara
(21-02-2020, 14:58)SoulForged : Yeni oyun ne zaman kurulur acaba

Bugün saat 21.00'da kurulacak.
tTRiYax.png
Ara
Tamamdır ben gelirim davet atarsanız
Ara
Lobi kuruldu.
Adı: Strategyturk Aoe2de Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
Bugün @Lorenborn ile 2 oyun oynadık. İlkinde 2v2 ranked girdik, karşıdan gelen ağır saldırılara karşı koyamadığım için fazla uzun sürmeden kaybettik. 2. oyunda aramızda 1v1 attık. Uzun mücadelenin sonunda en son kalem de yıkılınca beyaz bayrağı çektim. Lorenborn'a geldiği için teşekkür ediyorum. Oyunların resimlerini daha sonra konuya atacağım.

Bu etkinliği de bitirmiş olduk. Daha sonrakilerde görüşmek üzere.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kusura bakmayin ben aksilikten dolayi gelemedim baska etkinlikte gorusuruz umarım
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.