[MP] AoE2 - Multiplayer: Mart 2019
Bugün saat 21.00'da odayı kuracağım, oynamak isteyenleri beklerim. Deathmatch kurmayı düşünüyorum ama başka bir istek olursa onu da oynayabiliriz.
@Mabella
@Probang
@yafeshan
@SatanistKesenKedi
@PCOyun
@SoulForged
@Carpathia
tTRiYax.png
Ara
Bugun mumkun gozukmuyor benim icin
Ara
Bugün aynı zamanda hoi4 mpsi varmış ve burada oynayanlardan orada olanlar olacak. O yüzden bugünkü oyunu başka bir zamana erteleyebiliriz ama yine de bugün oynamak isteyen olursa konuya yazsın o zaman odayı yine kurabilirim.
tTRiYax.png
Ara
Ben oynarım
WhaW8Am.gif
Ara
oyuna katılmak isterim
€20
Ara
O zaman birkaç dakikaya odayı kuruyorum.
tTRiYax.png
Ara
Oda kuruldu. Adı Strategyturk AoE2 Etkinliği.
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
Aiakos ve PCOyun ile beraber FFA Deathmatch oynadık. İlk başta ikisi tarafından iki farklı kanattan saldırıya uğrayınca oyunun benim için bittiğini düşündüm ama ben biraz gerilediğimde birbirleriyle kapışmaya başladılar ve o sırada zor da olsa toparlanabildim. Aiakos'un erken çıkışıyla PCOyun ile kaldık ve uzun bir savaşın ardından galip gelen ben oldum. Güzel oyundu elinize sağlık.

tTRiYax.png
Ara
normal modda oynıcakmısınız bir daha death match ı oldum olası sevememısımdır
Ara
(16-03-2019, 18:39)SoulForged : normal modda oynıcakmısınız bir daha death match ı oldum olası sevememısımdır

Evet oynayacağız.
tTRiYax.png
Ara
hep geç kalıyorum şu etkinliklere ya. vooblydeydim 1-2 saattir.
Ara
(17-03-2019, 01:30)Carpathia : hep geç kalıyorum şu etkinliklere ya. vooblydeydim 1-2 saattir.

Salı günleri oynuyoruz şuanda. Başka bir gün oynamak isteyen olursa söyleyebilir ayarlayabiliriz ama şimdilik oyun günleri salı.
tTRiYax.png
Ara
Bugun oynayabiliriz eger uygunsa hem bugun mp yok forumda sanırım
Ara
Bugün için uygunum, birkaç kişi daha oynamak isterse saat 8-9 civarı oda kurabilirim.
tTRiYax.png
Ara
aksam saatlerine takilabiliriz
Ara
Ayarlayabilirsem katılmaya çalışırım.
WhaW8Am.gif
Ara
O zaman bugün saat 21.00'da odayı kuracağım.
tTRiYax.png
Ara
Ben de gelmeye calisirim
Ara
Oda kuruldu.
Adı: Strategyturk AoE2 Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
2. oyun kuruldu. Ad ve şifre aynı.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.