[MP] AoE2 - Multiplayer: Ocak 2018
Selamlar.

Nostalji oyunlari etkinligi kapsaminda milletin ilk tercihi olan AoE2 icin  27 Ocak cumartesi saat 18.00 mp oyun duzenliyoruz. Ilgililerin, eski guzel gunleri ozleyenlerin katilimlarini bekliyoruz. 

https://forum.strategyturk.com/konu-nost...nlari-gunu

Onceden oynamis olanlar birbirini biliyordur, ona gore dengeli takimlar kurmaya calisiriz, belki birden fazla mac yapariz milletin durumuna gore. Egleniriz hos vakit geciririz.

Bu baslik her hafta duzenli aoe2 maci belirtmemekle beraber ilerleyen haftalarda insanlar isterse pek tabiki tekrar yapilabilir.

Steam sürümünü oynayacağız. Başka türlü seyler işimizi cok uzatir.

Katilimcilara simdiden tesekkurler.
Ara
Ben varım. Haftasonları akşam ve geceleri gelebilirim.
Ara
Cumartesi anca gece gelebilirim. Pazar müsaitim.
Ara
Hafta içi her gün müsaitim. Onun dışında hafta sonu 21:00'dan sonra eu4 multisine başvurmuş bulunmaktayım fakat AoE2 multisi 21:00'dan sonraya uzarsa zevk aldığım oyunu oynamak benim için daha önemlidir, AoE2'ye devam ederim. Ayrıca oyun AoE2'nin hangi sürümünde olacak? Steamdaki HD versiyonu mu yoksa Conquerors mu oynayacağız? Detaylı bir bilgilendirme olursa memnun kalırım.
WhaW8Am.gif
Ara
2-3 saat içerisinde müsaitseniz bir oyun oynayalım? Yafeshan açık gördüğüm kadarıyla.
Steamim
http://steamcommunity.com/id/probang

@PCOyun

Vr6kYr.jpg
Ara
(26-01-2018, 12:04)yafeshan : 26 Ocak cumartesi saat 18.00

26 ocak cuma günü oluyor. Yani bugün.
Ara
Duzeltildi tarih. Oyun eu4 den once olarak ayarlandi. Ondan once biter artik
Ara
Hangi plartformdan oynuyorsunuz game ranger hamachi?
Ara
Steam üzerinden, orjinal şart.
Ara
HERZAMAN KARDEŞİM
KONUŞMA ARACIDA OLSUN BENCE TAVSİYEM  SKYPE DİSCORD FALAN TS3
Ara
katılıyorum
Ara
00.00 gibi bir maç yapalım.
Ara
(27-01-2018, 21:53)Probang : 00.00 gibi bir maç yapalım.

aynen suan saat 23 17
Ara
PCOyun dişli rakip, yaptığım herşeye anında karşılık veriyor. Was a good game  :sunglasses:

2zgx1s5.jpg
Ara
(28-01-2018, 19:10)Probang : PCOyun dişli rakip, yaptığım herşeye anında karşılık veriyor. Was a good game  :sunglasses:

Eline sağlık ama yine de dayak yemekten kurtulamadık maalesef.
WhaW8Am.gif
Ara
@PCOyun @MasterJay
FFA

İki farklı düşman için iki farklı HQ kurdum. Bunu besleyecek ekonomiyide oluşturunca gerisi geldi. MasterJay'ın şehrinin içindeki altın madenlerini ruhu bile duymadan tükettim. Renk benzediğinden olsa görek sömürgeci işçi topluluğumu farketmedi :D

2vdg1so.jpg
2a6o2mw.jpg
Ara
@Probang vs. @MasterJay @yafeshan

Birkaç deneme derken gariban monklarımızı öldürüp evlerimizi yakan yafeshan krallığına çıkarma yaptık. Donanmada oyun başında zayıf kalsamda az sayıda gemiyle istila noktasını güzel koruduk. Bir süre gerilla savaşı veren yafes son anda gemilere atlayıp masterjayin adasına doğru kaçtı.

76vlPa.jpg

Oyundaki yeni aldığımız adalar dahil tüm adaları kontrol edip sömürdükten sonra oluşturduğumuz dev ekonomiyle denizden ve karadan saldırıp son adayıda ele geçirdik.

G9zdRv.jpg
Ara
@Finrod Felagund @ahmed-i sina ve onun kardeşi ile oynadık. Oyunun belli bir aşamasından sonra ss alamadım aynı şekilde replay de yok sanırım, o yüzden ssler iyi değil. 

20180211183159_1.jpg?width=765&height=431
Okçu Rush'ı ile başlayıp devamını şövalyeler ile devam ettirdim. 

20180211183920_1.jpg?width=765&height=431
En son Altın kaynaklarına el koyup finrod'u kısa bir süre sonra eledim. Ahmet afk gibi bir şeydi anlamadım onu da kısa bir süre sonra bitiriverdim.
Ara
3 unuzu + yafeshani 4vs1 e davet ediyorum :))))
Ara
Adam cakal tabi. Once beni alacak, bana yardim etmeye calisirken de sirayla digerlerini
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.