[MP] AoM - Multiplayer : Ağustos 2016
Age_Of_Mythology_Logo.png
Ağustos ayı boyunca geniş bir ekiple Gameranger üzerinden Age of Mythology oynamayı planlıyoruz.
Bu konu altından isminizi yazdırabilirsiniz.

Oyun sonraları çeşitli ekran görüntülerini yine bu konu altından paylaşacağız.

OYUNCULAR
Al beni al.
Ara
hemen önden yer tutayım #rez
Ara
Bende gelebilirim ama fazla vurmayın :c.
Ara
Hiç oynamadım gr'den AOM ama patchlar filan nereden indireceğimizi yazarsanız ben de aranıza katılmak isterim. :)
Ara
(28-07-2016, 01:57)Kulibey : Hiç oynamadım gr'den AOM ama patchlar filan nereden indireceğimizi yazarsanız ben de aranıza katılmak isterim. :)

O en kolay iş  ;)
Ara
(28-07-2016, 01:57)Kulibey : Hiç oynamadım gr'den AOM ama patchlar filan nereden indireceğimizi yazarsanız ben de aranıza katılmak isterim. :)

http://forum.strategyturk.com/konu-age-o...gy-yamalar
Ee gençler nerdesiniz ?
Ara
Bugün multiplayer olmazsa akşam oynanabilir. Gece geç saatlerde ben açık olmuyorum.
@GaulTurk AoM çok güzel sende gelsene  steammocking
Ara
steammocking
G0kMNN.png
Ara
Kickass kapanmasaydı iyiydi.
Ara
(29-07-2016, 20:22)Leon : Kickass kapanmasaydı iyiydi.

Mirror sitelerinden indirebilirsin, yeni içerik gelmiyor ama eskiler duruyor.
Ara
Ara
Görsel

@Duman vs @SatanistKesenKedi
Antrenman oyunu
Duman'la ben GR'deyiz gelin atalım.
Ara
Blackwhist LoL'de olduğu için oynayamıyoruz. Dün de Satanist Dota'da olduğu için oynayamamıştık, gerçi yanılmıyorsam Blackwhist'ten farklı olarak o AoM'a davet edildikten önce Dota'ya girmişti.

Bu etkinlik için daha fazla çaba göstermeyi düşünmüyorum, herkes odada hazır bir şekilde olur ben de davet edilirsem katılırım, ancak bunun ötesinde bir uğraşa bu değil hiçbir etkinlik için vaktim yok.
Sene 2016 dota ve lol oynayan var mı hala steamfacepalm
G0kMNN.png
Ara
O zaman AoM gel de oynayak sensiz sarmıyor steammocking @GaulTurk
Ara
Age of Mythology giriyoruz.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.