[MP] AoM - Multiplayer: Eylül 2021
pqMKv9N.png

Eylül 2021'de yapılan Age of Mythology etkinliklerine dair ekran görüntüleri ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.
Katılmak için konu üzerinden başvuru yapılması yeterlidir, karşılaşmalar Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.

Etkinlik Gameranger üzerinden oynanmaktadır.
45dk sonra lobiyi kuracağım.
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
Ara
Nadiren katılacak olsam da katılıyorum.
Space-Background.gif
Ara
Oda kuruldu.
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
€20
Ara
Oda kuruldu.
Devam edecekse katılabilirim.
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
İlk maç ısınma maçı oldu. Denizde ufak çaplı ama zevkli muharebelerden sonra kara savaşları başladı. Güçlü ekonomi sayesinde rakibimize saldırırken, Yasin Ahmet'in Titan'ı ile birlikte düşman teslim oldu.

İkinci maç erken yediğimiz bir saldırıyla birlikte dengeler değişti. Göçebe hayatı yaşayarak gerilla taktikleriyle savaştık. Aiakos uzun bir süre 1v2 dayanırken, ben de sık sık düşman hatlarını yararak düşmanın ekonomisine saldırdım. Tam sona yaklaşırken Yasin Ahmet'in elektriği kesilmesi nedeniyle maç tamamlanamadı. 

Ara
@Yasin Ahmetben ve @"Littleİskender"  beraber başladık. Ardından @Aiakos dahil oldu. Baya oynadık. Keyifli vakitlerdi. Katılanlara teşekkürler.

[+] 1 üye Wellfares nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuna belirli gün ve saat gelse daha iyi olacağını düşünenlerdenim ben de öbür türlü kim gelcek kim gelmicek belli olmuyor fazla oyun da kurulmuyor.
€20
Ara
Bu akşam etkinlik var.
Oda kuruldu.
Ara
Güzel oyunlar oldu, 3 oyunda da @Aiakos'un kaybeden tarafta yer alması düşündürüyor.
İskenderle aynı tarafta olmaktan kaynaklı
€20
Ara
herkese uygunsa yarın akşama doğru oda açabiliriz
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.