[MP] AoM - Multiplayer: Nisan 2019
Bugün iki oyun oynadık. İlk oyunda 7 kişi ffa diplomasi oynarken oyunun ortalarında sync hatası aldığımızdan oyunu tamamlayamadık. İkinci oyunda 3v3 yaptık. Böylece bu ayki aom etkinliğini sonlandırmış olduk. Katılan herkese teşekkürler.

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Merhaba etkinlik hala katılıma açık gözüküyor
Ara
bugün etkinlik olacak mı
Ara
Bugün olmaz ama birkaç güne yeni etkinlik konusu açılır.
Ara
age of empires2 yapılırsa her gün katılırım.
Ara
Merhaba 25 mayıs 2019 foruma üye oldum, yazım hatalarımdan dolayı kınanmamak umuduyla mayıs ayı için AOM etkinliği olursa katılmak niyetindeyim Gameranger üzerinden online oynuyorum Beginer ++ noob seviyesindeyim umarım yanıt alabilirim.. Saygılar Aom sever..
Ara
(25-05-2019, 09:03)Bugrahan : Merhaba 25 mayıs 2019 foruma üye oldum, yazım hatalarımdan dolayı kınanmamak umuduyla mayıs ayı için AOM etkinliği olursa katılmak niyetindeyim Gameranger üzerinden online oynuyorum Beginer ++ noob seviyesindeyim umarım yanıt alabilirim.. Saygılar Aom sever..

Foruma hoş geldin. Mayıs ayı konusu mevcut.

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...mayis-2019
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.