[MP] AoM - Multiplayer: Nisan 2019

• Strategyturk Age of Mythology Nisan 2019 multiplayer etkinliklerine katılım, sohbet ve etkinlik ile ilgili paylaşımlar bu konuda yapılır.

• Katılmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Etkinlik günü katılanlarla beraber belirlenecektir.

• Etkinlik için Gameranger kullanılacaktır.

• Etkinlik Günü ve Başlangıç Saati: Cuma - 21.00

Etkinlikten Görseller ve Videolar
tTRiYax.png
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Katılırım ama 12sinden itibaren.
Ara
Katılırım.
Katılmak istiyorum
Ara
Ben de katılmak istiyorum
Ara
Herkes için uygunsa etkinlik gününü cuma saat 21.00 olarak yazıyorum. Uygun olmayan varsa belirtebilir.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-04-2019, 20:19)reddga : Herkes için uygunsa etkinlik gününü cuma saat 21.00 olarak yazıyorum. Uygun olmayan varsa belirtebilir.

Benim için uygun
Ara
Bu akşam 21.00'da odayı kuracağım. 
@Aytaç
@Voidian
@Duman
@Alduin
@bubafurkan
tTRiYax.png
Ara
6 kişi toplanırsak 3v3 atabiliriz
Ara
Ben bugün yokum.
Ara
Oda kuruyor musunuz
Ara
Oda kuruldu. Adı: Strategyturk AoM Etkinliği

Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
Çok eğlenceli maçlar idi :)
[+] 1 üye bubafurkan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılmak istiyorum
Ara
Bu cuma 20.00 civarı oynayabilirsek güzel olur. Erken başlayalım ki birden fazla kez oynayalım çünkü cumartesi çok erken kalkmam gerekiyor geç vakitte başlarsak en fazla 1 oyun oynayabilirim.
Ara
Cuma bana da uyar
Ara
Birdaha oynanacaksa bende katılabilirim fakat epey uzun süredir oynamadım pek iyi sayılmam
Ara
Nisan ayı boyunca her hafta cuma günü saat 21.00'da oyun odası kurulacaktır.
tTRiYax.png
Ara
(09-04-2019, 19:32)Basileus Diogen : Bu cuma 20.00 civarı oynayabilirsek güzel olur. Erken başlayalım ki birden fazla kez oynayalım çünkü cumartesi çok erken kalkmam gerekiyor geç vakitte başlarsak en fazla 1 oyun oynayabilirim.

Saat 21.00'dan önce uygun olamıyorum maalesef. Bu akşam 21.00'da odayı kuracağım.
@Aytaç
@Voidian
@Duman
@Alduin
@bubafurkan
@"Basileus Diogen"
@Cannabis
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.