[MP] AoM - Multiplayer: Kasım 2020
aometkinlik.png

Kasım 2020'de yapılan Age of Mythology etkinliklerine dair ekran görüntüleri ve paylaşımlar bu konu altında yer alır.
Katılmak için konu üzerinden başvuru yapılması yeterlidir, karşılaşmalar Strategyturk Twitch'te yayınlanabilir.

Etkinlik Gameranger üzerinden oynanmaktadır, oyun günleri 21:00'da oda kurulur.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum
omnia fui et nihil expedit
Ara
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
Ara
10 dakika sonra oda kuruluyor katılmak isteyen varsa buyursun.
Ara
Oda kuruldu.
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
katılıyorum
Ara
Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
katılıyorum
Ara
20 dk sonra oda kurulacak, her oyun günü bir uygarlık banlama fikrim var. Böylelikle oyunlar daha farklı geçebilir.
Oda kuruldu.
oyunu kurmayı başaramadığımdan katılamıyorum , kusura bakmayın

hallettim
Ara
Not: Kusura bakmayın geç attım, dün atmam gerekirdi.

Dün akşam 21:00'da başlayıp saat 1'e kadar oynadık. İlkinde Jotunheim'i seçtik, ben geçiti savundum @Duman da düşmanların hattına sızıp orada üst kurdu. Sonrasında da Duman ve ben bir saldırı yapıp Mabella ile Littleiskender'i yendik.
unknown.png?width=492&height=369
// ilk oyundan istatistik
Bu istatistikte pek ordu basmadığımdan dolayı en iyi ekonomi benimki. Duman Oxlar ile düşmanı ezip geçtiği için hem Myth puanı hem Askeri puanı yüksek.

Sonraki oyun da randomdu ancak yine Jotunheim denk geldi. Bu oyun çok zorlu geçti, ben ve Duman çok geri kaldık ancak ileri oyunda geçitte iyi bir savunma kurduk ve düşmanları geçirtmedik. Ardından ekonomimizi düzeltip iki titan çıkardık, sonrasında da 30 civarı cüce 40 civarı normal işçiyi Ragnarok ile özel askerlere çevirdim. Titanlar ile birlikte Voidian'ın evlerini, Town centerlarını ve askeri binalarını yok ettik. Ancak benim ataktan sonra gücüm tükendiğinden dolayı(işçi basmayı unuttum) Mabella ve Voidian Duman'ı geri ittirdi. Sonrasında da Voidian ve Mabella yıpranmış şekilde Dumana ataklar düzenledi ancak Duman Maginot hattına benzer savunma hattı sayesinde Wonder ile kazandı.

// toplam pop istatistiği
// asker istatistiği
Burada Ragnarok ile devasa ordumun oluştuğunu görebiliyorsunuz.
// işçi sayısı
Burada Ragnarok ile tam anlamıyla nasıl bittiğimi görebiliyorsunuz.

İki tarafa da tebrikler.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
katılıyorum
€20
Ara
Oda kuruldu.
Etkinliğin yayını için: https://www.twitch.tv/strategyturk/
5 kişi FFA oynadık(Mabella, PCOyun, Duman, Ben, Aiakos). PCOyun ve Duman oyun sonu Wonder savaşı verdi, Wonder savaşında PCOyun Dumanı 10 dakika boyunca tuttu ve kazandı. İlk başlarda iyi bir saldırı düzenledim Duman'a ancak Pcoyun'un bana saldırması ile çöküş noktasına geldim. Bir saldırı sonrasında da çöktüm ve 2-3 parçaya bölündüm. Yaklaşık 20 işçi ile çeşitli yerlerde yerleşkeler kurup ordu oluşturdum. Duman'a farklı bölgelerden saldırıp 3 town center'ini yıktım(sonradan geri kaybettim). Eğlenceli oyundu. 

unknown.png?width=624&height=468
Burada PCOyun'e kurban ettiğim eşşekler(O sırada işçileri kaçırdım).
Oyun sonu 5 birlik ile yıktığım Town Center.
Benim oyun başı nasıl güçlendiğimi ve aniden düştüğümü gösteren grafik. (Toplam pop)
Ara
bugün etkinlik var mı?
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.