[MP] AoM - Multiplayer: Mayıs 2018
Sadece ben varım Civ6 etkinliğiyle kesişen, diğer oyuncular gayet toplanıp oyun yapabilir.
arkadaşlar var mı oynayacak
Ara
Bu akşam 21.00'da odayı kuracağım gelenlerle oynarız.
Oda kuruldu, katılımcıları bekliyorum.
2v2 maç yapıyoruz etkinliği izlemek isteyenler buradan takip edebilir: https://www.twitch.tv/darkradrk
Güzel oyunlar oldu, ikinci maçta AFK kalmak zorunda kaldım bir süre o sırada oyundan iyice koptuk, geldiğimde Aytaç resign atıyordu zaten :p
İlk maç takımlıydı duman bile arkamı toplamayadı :D

İkinci maçta Zender sürekli küçük küçük askeri gruplar gönderiyordu bir şekilde başa çıkıyorduk ama bir anda arif babadan toplu bir saldırı yiyince resign çektim.
Ara
(15-05-2018, 00:13)Aytaç : İlk maç takımlıydı duman bile arkamı toplamayadı :D

İkinci maçta Zender sürekli küçük küçük askeri gruplar gönderiyordu bir şekilde başa çıkıyorduk ama bir anda arif babadan toplu bir saldırı yiyince resign çektim.

aynı şekilde sana saldırı gerçekleştirdikten sonra talihim dönmedi aynı anda hem duman hemde zender saldırdı. akabinde bende resign çektim  :smiling:
[+] 1 üye arifcakir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben gecikebilirim bugün, gelenlerle 21.30 gibi oda kurabiliriz katılım yüksek olursa observer olup yorumlayama çalışacağım oyunu ST kanalından.
Bugün ben de varım.
Ara
bende gelirim
Ara
Odayı kurdum.
Etkinliği izlemek isteyenler: https://www.twitch.tv/strategyturk/
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Nickim Erhan1996 bende katılmak istiyorum
Ara
İkinci maçımızda gameranger serverları çöktü, neyse ki maçın başlangıcındaydı çok sorun değil.
beyler res atıp geliyorum

arkadaşlar ben gameranger a bağlanamıyorum :( no response hatası veriyor
Ara
Sunucular kapalıydı şimdi düzeldi.
Voobly mi denesek?
Ara
Selamlar normalde ben gamerangerda oynuyordum aomu zaten baktım Türkler de var katılayım dedim Oranos ! Sky of God !
Ara
Oyundalar şu an. Yarın akşam gel yine bekleriz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.