[MP] AoM - Multiplayer: Mayıs 2018
AOM_Titans_Logo-copy1.png

Gameranger üzerinden Age of Mythology oynuyoruz, katılımcıları bekleriz.
Etkinlikten görseller bu konu altında paylaşılır.

Katılımcılar
Konu altında katılımcılardan Gameranger yerine Steam üzerinden oynanması talep edilirse o şekilde de bir etkinlik düşünebiliriz ancak Steam'de son multiplayer yaptığımda oyunu beğenmemiştim. Bunun yanı sıra etkinliğin belirli günleri olmayacak, katılımcılarla uygun olduğumuz an akşamları gireceğiz konu içerisinde haberleşerek.
Hangi versiyon olduğu farketmez, Çin dlcsi olmasın yeter :D günler uyarsa gelirim.
Ara
Katılmak isterim ama bende oyun mevcut değil, gameranger üzerinden hangi versiyon oynanılacaksa onu indireyim. Steam versiyonu mu yoksa başka bir versiyon mu?
tTRiYax.png
Ara
Orijinal versiyon, ana oyun 1.10 Titan 1.03 oluyor sanırım. Extended değil.
1.03'ü indiriyorum o zaman. Daha önc hiç AoM oynamadım ama AoE 2'den fazla farklı olmasa gerek, etkinlik gününe kadar biraz oyunu öğreneyim.
tTRiYax.png
Ara
Günler uyarsa gelirim ben de.
Sic Parvis Magna
Ara
Gelirim.
Ara
Oyunlarda 4 kişiye ulaşsak bile yeterli, daha fazla oyuncu edinirsek daha eğlenceli olur tabi.
gelirim bende ve aom discorduna attım yaklaşık 50 kişilik discord onların da katılacağını tahmin ediyorum
Ara
Konuyu ben açacaktım ama @Duman açmış sağolsun.
Bende her türlü varım.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Cumartesi akşamı herkes için uygunsa bir saat belirleyip girebiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Bu akşam bir oyun denesek kimler gelir?
Gelemem büyük ihtimal.
Ara
21'e kadar gelebilecek arkadaşlar konuda yazarlarsa oda kurarız GR'de.
Katılıma baktım da oyun dönmicek gibi. Olsa gelirdim.
Sic Parvis Magna
Ara
Oynayacak varsa ben gelirim.
tTRiYax.png
Ara
Dün oyun için toplanamadık çünkü oyun saatini önceden kararlaştırmadık. Oyun oynayacağımız gün ve saati birkaç gün öncesinden belirlersek herkes kendini ona göre ayarlar ve daha rahat bir şekilde katılabilir.

Cuma, cumartesi ve pazar günleri çoğu kişinin boş olduğu günler. Bu günlerden biri (veya ikisi) için karar kılıp saat belirleyelim. Ben cuma ve/veya cumartesi günü saat 21.00'da başlayacak şekilde oynayalım derim. Başka gün olmasını isteyen varsa paylaşabilir.
tTRiYax.png
Ara
Cumartesi günleri garanti Civ6 etkinliği var forumda, o etkinliğin Cuma günü de olması muhtemel.
Aynı anda hem Civ6 hem AoM etkinlikleri yapamaz mıyız? Ayrıca Civ6 2 gün oynanırken AoM'in bu yüzden oynanmaması tuhaf olur.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.