[MP] AoM - Multiplayer: Mayıs 2018
Resim alamadım maalesef resim alan varsa atsın. Furkan ile ben vs Zender ile Voidian oynadık. Zender 3. çağa geçememiş :D gerisini anlatmayayım.
Ara
Geldim ben de.
dBxLVe.jpg

Güzel oyundu. Rushun kralını yaptım. Kitaptaki en eski taktiklerden olan işçi rushunu uygulayarak ilk çağda tüm rakiplerimi yenerek kazandım. Fazla söze gerek yok. Oyunu bilmeyenler sp oynasın, uğraştırmasın bizi.
Sic Parvis Magna
Ara
Son oyun baya eğlendim açıkçası. Önce Voidian ile baya kapıştık. Bir ara tc mi ele geçirdi. Sonra o da gelmedi ben de gitmedim. Dumana yöneldim. Dumanla savaşırken birden zenderx girdi araya. Koca bi ağaç vardı onu ele geçirdim. Ondan ağaç falan bastım. Sonra oradan zenderx kovdu beni. Bu sefer Voidian mancınıklarla binalarımı yıktı. Duman az daha yıkıyordu öncesinde. Ev bitmiş. Geç farkettim. Ev bas asker bas vs. derken Void baya binamı yıktı. Sonra onu def ettim. Duman bye diyip oyundan çıktı. Sonrasında zenderx götürdü oyunu. Zenderx ile kapışan Voide daldım fırsat bu fırsat ama voidi yedi bitirdi zenderx. Derken underworld pasage atıp titanı altnkurta yollamaya çalıştım. Ama gitmedi maalesef. Aklıma gemiye binmeye çalışan titan geldi. Ama buna bari gireydi ya.
Ufak tefek çatışmalardan sonra altnla savaş bitti. Titan binası yapan Zenderx in binayı yıkması için titanı yolladım. Bu sefer ulfsarklarla etrafımı çevirdi. Baya sıkıntılıydı ama şöyle bir iki tekmeyle dağıldılar. Belki de oyun boyunca en zevk aldığım şey Zenderx in titan binası bitmeden yıkmam oldu. Sonrası malum Zenderx haşat etti. Elinize sağlık güzel bir oyundu beyler.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
GDQ1my.jpgzMvEjB.jpgyq8n60.jpg
[+] 1 üye ZenderX nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
T7OINU.jpg

Nacizane ambarımız ve develerimiz.

2351S3.jpg

10 tane hersirden dayak yiyip saklanan Titan.

P7HUTS.jpg

Ambarımızın dibine kurulan düşman mevzilerini yıkarken.

WLKK6N.jpg

Titanların savaşını bekliyoduk ama olmadı.

x24M8P.jpg

Öteki Titan'ın da ömrü çok uzun sürmedi gerçi.

5byKHJ.jpg

Develerimiz buga girerken.

RfBLPa.jpg

Oyun sonu boss'u Zenderx'in ana üssünü yerle bir ederken.
Sic Parvis Magna
Ara
bir maç atsak mı napsak
Ara
Bu gece oynar mıyız? 12 1 gibi?
Ara
kardeşim gece 12-1 demeyin ben erken kalkıp işe gidiyorum daha erken yaparsak katılırım
Ara
Ben gelmeye çalışırım bu akşam.

@arifcakir iftarla sahur arası oluyor oyunlar şu sıra, o sebeple normalden geç saatlere sarkabiliyor.
Bu akşam toplanılırsa ben de katılmak isterim.
Ara
Ben de katılırım büyük ihtimal.
Ara
Ben katılamam
Ara
Bu hafta sınav haftam olduğu için ben de katılamam.
tTRiYax.png
Ara
Ben 11 12 den sonra gelirim büyük ihtimal.
Ara
Odayı kurdum gelenleri bekliyorum.
Oda da hazır bekliyoruz gelenleri.
Ara
Sağlam dayak yedik SatanistKesenKedi den.
Ara
Bayağı uzun bir maç oldu Satanı tebrik ediyorum 600 tane Hippikona karşı koyamadık oyunda.
ffa.png

Güzel oyun oldu bir an kaybedeceğimi sandım. Oynayanların ellerine sağlık.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.