[MP] AoM - Multiplayer: Mayıs 2018
Gelmek isterdim ama halı sahadan yeni eve geldim. Biraz da işim var. Haftaya olabilir belki.
Ara
İkinci maça başlıyoruz.
Güzel oyunlar oldu. İlk maç bayağı rahat geçti haritanın güzel gelmesinden ötürü ikincisinde çok ciddi altın sıkıntısı yaşadım. Zender'e yeniliyorum derken resign attı, Void de Ayro'nun saldırısıyla resign atınca kazandık.
İlk maçta @arifcakir 'ıyla verdiğimiz çekişmeli sınır mücadelesinden ekonomi kasamayıp diğer devletlerin akınlarıyla yıkılsak ta, ikinci maçta oyunun villainı dumanı kıl payı yıkıyorduk. Haklı mücadelemize köstek olan atlantislilere selam olsun.
Ara
(09-05-2018, 01:20)Voidian : İlk maçta @arifcakir 'ıyla verdiğimiz çekişmeli sınır mücadelesinden ekonomi kasamayıp diğer devletlerin akınlarıyla yıkılsak ta, ikinci maçta oyunun villainı dumanı kıl payı yıkıyorduk. Haklı mücadelemize köstek olan atlantislilere selam olsun.

evet zevkli oyundu eger bu aksam oynarsaniz bende gelebilirim
Ara
En acemi kişi olarak ilk maç Duman benden başladı :D
İkinci maçta da alttan Ayro üstten Voidian tarafından saldırı alınca erken resign verdim. Ama zevkli maçlardı herkesin eline sağlık.
Ara
İlk maçta diğer oyuncuların aralarında savaştığını farkettiğim için karışmak istemedim.
Talep olursa bu akşam da oyun yapabiliriz, ben observer olup yorumlamayı düşünüyorum.
talep var :)
Ara
Olur.
Ara
Bugün katılamayacağım.
tTRiYax.png
Ara
Birazdan oda kuruyorum ancak öncesinde hazırlamam gereken bir konu var, anca girebildim eve. Toplananlara bakalım yeterli sayıya ulaşırsak oynarız.
Zevkli oyunlardı. Elim de alışmaya başladı ufaktan :D
Ara
İlk maçta felaket yıkıldık, ikincisinde Underworld Passage oyun kazandırdı. Üçüncüsünde ekonomide tutunabilsem bir şeyler yapabilirdim ama Titan'a karşı koyamadık.
arkadaşlar bugün oynamak isteyen var mı?
Ara
Oynamak isteyen varsa kurabilirim.
ben gelirim
Ara
Ben de gelirim.
Ara
neyse ben yattım yarın yaparız artık :)
Ara
Cuma akşamı civ6 mpsi var, o yüzden aom oynanmayabilir.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.